Очільник ОП сказав, за якої умови Зеленський розгляне ініціативи Китаю, Бразилії і Південної Африки
Голова Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що президент України Володимир Зеленський буде готовий прислухатися до ініціатив Китаю, Бразилії і Південної Африки, проте лише за однієї умови.
Її він озвучив в інтерв'ю Corriere Della Sera.
Так Єрмака запитали, чи є сенс сподіватися на проведення мирної конференції з росіянами до кінця року.
Очільник ОП сказав, що на початку листопада Україна має завершити формулу миру, і тоді Зеленський буде готовий розглянути ініціативи країн, що мають партнерські стосунки з рф.
"На першому міжнародному саміті у Швейцарії в середині червня 96 країн разом з нами перезапустили принцип визнання міжнародних кордонів проти захоплення землі силою. На початку листопада ми завершимо нашу формулу миру, і Зеленський сказав, що тоді він буде готовий прислухатися до інших ініціатив, таких як Китай, Бразилія, Південна Африка тощо, щоб інтегрувати їх у нашу. Тоді наша пропозиція матиме значну підтримку", - розповів Андрій Єрмак.
Голова Офісу президента також додав, що не можна будувати мирну пропозицію, дозволяючи на себе впливати тим, хто хотів цієї війни.
"Ми будемо готові провести міжнародну конференцію, коли відчуємо силу та підтримку Глобального півдня для переговорів з росією", - наголосив Єрмак.
Нагадаємо, що Єрмак також назвав країни, які можуть стати наступною ціллю для кремля.
- 385 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Рубіжанська громада та Дніпропетровщина підписали Меморандум про співпрацю
- 13:00 Трьом луганчанам, які воювали проти ЗСУ, загрожує 15 років ув'язнення
- 11:00 ЛОВА: На ТОТ Луганщини скаржаться на відбудову Лисичанська та готуються до масштабних відключень води
- 09:23 Вчора війська рф 23 рази обстріляли Луганщину
- 21:24 Кадрові зміни, «Лісова дача» та житлові кредити: про що розповіла очільниця Сіверськодонецької МВА
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На окупованій Луганщині розпочалася валютна криза. Вода в Алчевську непридатна для використання 07.07.2026 переглядів: 1479
- На Хмельниччині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Владиславом Непраном 07.07.2026 переглядів: 1074
- У Вінниці попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Олександром Ширяєвим 09.07.2026 переглядів: 876
- Пацієнти з Індонезії та Мексики: як дерматологиня з Сіверськодонецька здобуває третю спеціальність в Києві 08.07.2026 переглядів: 786


Трьом луганчанам, які воювали проти ЗСУ, загрожує 15 років ув'язнення
ЛОВА: На ТОТ Луганщини скаржаться на відбудову Лисичанська та готуються до масштабних відключень води
Вчора війська рф 23 рази обстріляли Луганщину
