Окупанти визнали “безхазяйними” квартири по зруйнованому шосе Будівельників у Сіверськодонецьку
Опубліковано 28.10.2024 - 13:00
Окупаційна адміністрація Сіверськодонецька опублікувала черговий перелік житла, яке “має ознаки безхазяйного”. Цього разу до нього потрапили п’ять квартир у будинках по вулицях Дмитра Сірика (Вілесова) та шосе Будівельників.
Адреси:

Для того, щоб ці квартири вилучили зі списку “безхазяйного житла”, власники мають звернутися до окупаційної адміністрації. При цьому сіверськодончани повинні мати документи на майно та російські паспорти.
Нагадаємо, окупаційна адміністрація Сіверськодонецька 25 жовтня 2024 року опублікувала новий список виявленого житла у місті з ознаками “безхазяйного”. Тоді мова йшла про будинок 5-а по шосе Будівельників.
- 1685 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Рубіжани у Дніпрі висадили сосни у пам'ять про загиблих захисників
- 18:00 Нові підозри та три справи в суді: результати роботи прокуратури Луганщини за тиждень щодо колаборантів
- 17:00 Харченко призначив нового позаштатного радника
- 17:00 Від Лисичанська до Києва: як під час війни кондитерка Анна Пунтус відновила справу та відкрила новий бізнес
- 16:00 Уродженцю Луганщини В'ячеславу Паскалову просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1089
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 999
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 923
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 893


Нові підозри та три справи в суді: результати роботи прокуратури Луганщини за тиждень щодо колаборантів
Харченко призначив нового позаштатного радника
Уродженцю Луганщини В'ячеславу Паскалову просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)