У Зеленського назвали перший пункт його "внутрішнього плану посилення України"
Протидія дезінформації – перший пункт "внутрішнього плану посилення України", створення якого анонсував президент Володимир Зеленський.
Про це заявив радник президента з комунікацій Дмитро Литвин, повідомляє "Детектор медіа".
Він підтвердив, що боротьбу з дезінформацією розглядають як один із пріоритетів у цьому плані.
"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як "інформаційна твердість". Це загальна така історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки — ГУР і Служба зовнішньої розвідки України, — а також СБУ. Першим завданням є, звичайно, протидія дезінформації. Другим — щоб діяльність держави була зрозумілою і для нашого народу, і для наших партнерів. Адже багато в чому стійкість України у війні залежить від того, наскільки добре партнери розуміють, чого ми хочемо і як ми боремося. Відповідно, інформаційна робота — частина зовнішньополітичної діяльності й оборонної роботи. Тому інформаційна робота щодо інших суспільств, країн-партнерів тощо — це важливий пріоритет. Президент визначив, що інформаційний пункт може бути першим, із якого все починається. Якщо люди не розуміють, що відбувається, або якщо партнери не розуміють позицію України, то інші пункти буде складно реалізувати", - наголосив Литвин.
Нагадаємо, за даними BBC gрезидент Володимир Зеленський готує ще один план, він доручив органам влади розробити пропозиції для так званого внутрішнього плану дій, який би допоміг країні вистояти в умовах війни.
За даними видання, мова йде про документ, який стосуватиметься внутрішніх рішень в багатьох сферах – ВПК, оборона, економіка, соціальна політика та інші.
- 251 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:24 В Україні запусткають революційний проєкт: Умєров розповів деталі
- 09:12 Понад 200 тис. людей на окупованій Луганщині залишилися без води
- 09:03 У ЛОВА прокоментували самогубство Моргунова
- 08:47 Окупанти атакують у районі Новолюбівки, - Лисогор
- 18:00 «Помста» знищила сім одиниць техніки ворога (ВІДЕО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У її квартирі зараз живуть росіяни. А зняти житло у Дніпрі немає за що. Історія сіверськодончанки 03.02.2025 переглядів: 7375
- ЛОВА: окупанти не побачили у Сіверськодонецьку та Рубіжному промислового потенціалу 05.02.2025 переглядів: 5146
- Мешканка Луганщини отримала довічне ув’язнення за державну зраду та колабораціонізм 03.02.2025 переглядів: 2367
- У Сіверськодонецьку будівники влаштували громадський туалет в одному з будинків 07.02.2025 переглядів: 2244