Синоптикиня попередила, що незабаром в Україну прийде сніг
У вівторок, 12 листопада, в Україні очікується суха погода. Однак вже зовсім скоро слід очікувати на дощі та мокрий сніг.
Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко.
"Значна частина континентальної Європи ніжиться в обіймах високого атмосферного тиску.
Антициклональне масштабне поле з центрами від західного Azzedine до східного Zayyan організовує скрізь, включно з Україною, суху погоду. Так у нас і завтра буде", - пояснила вона.
Згідно зі слів Діденко, 12-го листопада тумани додаватимуть трохи типової осінньої погоди.
Зокрема температура повітря протягом дня вівторка становитиме невисокі, але все ще сприятливі для "нормального естетичного вигляду громадян", градуси - очікується +3 +8 градусів на півдні місцями до +10 градусів.
У Києві у вівторок без опадів, вночі +1 +4, вдень +3 +5 градусів.
"13-14 листопада в Україні побродять опади - дощ та мокрий сніг", - зазначила синоптикиня.
- 346 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 ВПО можуть пройти безкоштовне навчання та отримати роботу: деталі проєкту
- 17:00 Засудили зрадників, які брали участь у захопленні Сіверськодонецька та Рубіжного
- 15:00 Окупанти на Луганщині посилили патрулювання та вчать виявляти прихильність до тероризму у дітей
- 13:00 «Все місто завалене сміттям»: у Сіверськодонецьку скаржаться на звалища у дворах
- 11:00 У Дніпрі відкрили фотовиставку «Добровольці Луганщини» (ФОТО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 688
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 517
- У Сватівському хабі родинам з Луганщини видали 206 продуктових наборів за лютий 09.03.2026 переглядів: 433
- «Я втомився починати все спочатку»: луганський доброволець — про війну, втрати та життя в еміграції 12.03.2026 переглядів: 422


«Все місто завалене сміттям»: у Сіверськодонецьку скаржаться на звалища у дворах
У Дніпрі відкрили фотовиставку «Добровольці Луганщини» (ФОТО)
На Луганщині ворог вів вогонь зі ствольної артилерії 