ДТП в окупованому Сіверськодонецьку: постраждали діти (ФОТО)
Опубліковано 13.11.2024 - 13:00
Неповнолітні пасажири автівки постраждали у ДТП в окупованому Сіверськодонецьку.
Про це повідомили окупаційні ресурси.
За їхньою інформацією, аварія сталася 12 листопада. Перекинулася Lada Granta, якою керував водій 2000 року народження. Він обрав швидкість, яка не відповідала дорожній обстановці, та не впорався з керуванням.
Зазначається, що окрім самого водія, у ДТП також постраждали два 15-річних пасажири, які не пристебнулися пасками безпеки.
Нагадаємо, в окупованому Сіверськодонецьку роботу світлофорів обіцяють не раніше 2026 року.
- 663 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 З полону рф повернувся військовий Луганського прикордонного загону
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 724
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 678
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 623
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 621


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
