Трюдо прокоментував дзвінок Шольца до путіна та заявив про можливості закінчення війни в Україні" у найближчі місяці"
Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо підтримав рішення канцлера Німеччини Олафа Шольца напряму поговорити з російським диктатором Володимиром путіним. Трюдо вважає, що для завершення війни необхідно певне спілкування з президентом рф.
Про це пише Bloomberg News.
Зазначено, що дзвінок Шольца до путіна викликав невдоволення президента України Володимира Зеленського, який у відеозверненні заявив, що росія заслуговує на ізоляцію, а такий телефонний дзвінок — "саме те, чого путін давно прагнув".
Зокрема деякі європейські посадовці погодилися зтим, що цей дзвінок демонструє слабкість і мало вплине на президента рф.
Однак, Джастін Трюдо зазначив, що важливо зберігати відкриті канали зв’язку з путіним.
"Ми всі розуміємо, наскільки важливо покласти край насильству в Україні, припинити конфлікти по всьому світу. Це вимагає певного рівня взаємодії з партнерами, з якими ми часто не погоджуємося", - сказав він.
Канадський політик додав, що його країна тасоюзники продовжують тісно співпрацювати із Зеленським.
"Добре, що є розмови на цю тему, але рівень довіри, який я маю до Володимира путіна, зараз, мабуть, на найнижчому рівні", - заявив Трюдо.
Він чітко підкреслив, що Канада налаштована на перемогу України і прагне якнайшвидшого завершення конфлікту.
"Можливо, є певні можливості для цього у найближчі місяці", - зазначив політик.
Однак, як пише видання, завершення конфлікту на умовах України вимагатиме збереження підтримки з боку США, враховуючи прихід до влади адміністрації Дональда Трампа.
"Давайте також будемо відвертими: жодні союзники у світі не зможуть замінити повну відмову Сполучених Штатів від підтримки України", - наголосив Джастін Трюдо.
Нагадаємо, що у кремлі прокоментували інформацію про розмову Трампа і путіна.
- 364 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Житло для сіверськодончан 60+: сформували список претендентів на участь у програмі
- 17:00 З якими питаннями можуть допомогти ВПО у хабі Старобільської РДА в Дніпрі
- 16:00 Оновили правила функціонування місць тимчасового проживання для ВПО
- 15:00 Для лисичан діє реєстрація на безкоштовні та пільгові культурні заходи
- 14:00 У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1126
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 757
- В Україні готують житло для понад 13 тисяч ВПО, – ЗМІ 03.06.2026 переглядів: 734
- Що важливо знати українцям у червні: виплати ВПО, трудові книжки та кешбек 01.06.2026 переглядів: 652


Житло для сіверськодончан 60+: сформували список претендентів на участь у програмі
У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК)
Відкрили реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» у Луцьку
