У Сіверськодонецькому гумхабі відкрили виставку малюнків "Війна очима дітей" (ФОТО)
19 листопада виповнюється 1000 днів з початку російського повномасштабного вторгнення в Україну. До цієї дати у Сіверськодонецькому гуманітарному хабі відкрили виставку малюнків "Війна очима дітей".
Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.
“Виставка малюнків "Війна очима дітей" – це не просто експозиція малюнків, це спогад про те, яку ціну платять діти за війну. Кожен малюнок – це маленька історія, яка розповідає про втрати, біль і силу людського духу. У кожному свідчення того, що війна забрала у них безтурботне дитинство, залишивши глибокі психологічні травми”, – зазначили в адміністрації.
Роботи, які представлені на виставці, виконали вихованці міського Палацу культури та художньої школи, а також представники закладів управління освіти Сіверськодонецької громади - ЦДЮТ та СДЮК "Юність".
Нагадаємо, у Калуші 9 листопада у палаці культури «Мінерал» презентували фотовиставку «Незламні лідерки», зреалізовану у рамках проєкту «Розвиток жіночого руху».
- 1023 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Кремінська МВА виділила ще 315 тис. грн на підтримку військових, ветеранів та їхніх родин
- 18:00 Сили оборони уразили склад пально-мастильних матеріалів на ТОТ Луганщини
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили грошову компенсацію за програмою «єОселя»
- 16:00 В Україну репатріювали тіла 261 загиблого: триває ідентифікація
- 15:00 Програму житлових кредитів для ВПО 60+ із Сіверськодонецької громади продовжать, - Бойко
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський 11.08.2026 переглядів: 847
- В окупованому Сіверськодонецьку знесли ще одну багатоповерхівку (ФОТО) 06.08.2026 переглядів: 769
- У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+ 07.08.2026 переглядів: 640
- «Півторалітрова пляшка "Прозорої" може коштувати комусь життя». Андрій Єременко — про бої за Луганщину, відповідальність і повернення до цивільного життя 07.08.2026 переглядів: 609






Програму житлових кредитів для ВПО 60+ із Сіверськодонецької громади продовжать, - Бойко
Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців дорозіграшу за програмою
До 180 тис. грн: ВПО Попаснянської громади можуть отримати компенсацію за житловим кредитом
