Reuters: Трамп розглядає на посаду спецпредставника з війни в Україні людину, що виступала за "автономні зони"
Дональд Трамп розглядає колишнього керівника розвідки Річарда Гренелла спеціальним посланцем з питань російсько-української війни.
Про це пише Reuters із посиланням на чотири джерела.
Річард Гренелл був послом Сполучених Штатів в Німеччині, а під час першого президентства Трампа, у 2017-2021 роках, виконував обовʼязки директора нацрозвідки.
Reuters зазначає, що якщо Гренелл буде обраний на цю посаду, то може відіграти "ключову роль у зусиллях Трампа зупинити війну".
Журналісти нагадали, що Річард Гренелл в липні поточного року підтримував створення "автономних зон", аби врегулювати війну в Україні. Крім того, він виступав проти вступу країни в НАТО в найближчому майбутньому.
Станом на зараз немає спеціального представника, який займався б виключно вирішенням російсько-української війни, але Трамп розглядає можливість створення цієї посади..
Зокрема Дональд Трамп може вирішити не створювати спеціального представника з війни в Україні, До того ж якщо він це зробить, він може вибрати когось іншого на цю роль.
Нагадаємо, що Трамп розпитує лідерів ЄС про Україну.
- 320 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Житло для сіверськодончан 60+: сформували список претендентів на участь у програмі
- 17:00 З якими питаннями можуть допомогти ВПО у хабі Старобільської РДА в Дніпрі
- 16:00 Оновили правила функціонування місць тимчасового проживання для ВПО
- 15:00 Для лисичан діє реєстрація на безкоштовні та пільгові культурні заходи
- 14:00 У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1125
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 755
- В Україні готують житло для понад 13 тисяч ВПО, – ЗМІ 03.06.2026 переглядів: 732
- Що важливо знати українцям у червні: виплати ВПО, трудові книжки та кешбек 01.06.2026 переглядів: 651


Житло для сіверськодончан 60+: сформували список претендентів на участь у програмі
У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК)
Відкрили реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» у Луцьку
