Рада призначила міністра національної єдності України (ОНОВЛЕНО)
Верховна Рада призначила Олексія Чернишова віцепрем'єр-міністром – міністром національної єдності України.
Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.
За його словами, фінансування нового міністерства досі невизначене: "Тепер питання як буде затверджуватися положення та бюджет на це. Поки на агентство з обʼєднання (воно під Мінеконом) закладено лише 150 млн грн"
З 2022 року Чернишов працює головою правління НАК Нафтогаз України. А до цього він очолював Міністерство розвитку громад та територій. У 2019–2020 роках Чернишов обіймав посаду голови Київської обласної державної адміністрації.
Нагадаємо, створення нового міністерства національної єдності України ініціював президент Володимир Зеленський. За його словами, міністерство має сприяти поверненню українців в Україну, підтримціукраїнських громад за кордоном, зміцнення їхніх зв’язків із Україною та захист спільних національних інтересів.
Повідомлялося, що нове міністерство створять за рахунок реорганізації вже існуючтго міністерства реінтеграції.
- 183 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:03 В Україні у четвер очікується до +22 і прогримлять весняні грози
- 17:00 Прикордонники показали, як знищують ворога на Луганщині за допомогою дронів (ВІДЕО)
- 16:07 Рубіо відмовився сказати, що чекає на росію у разі її незгоди на перемир'я в Україні
- 16:00 Ще одна громада Луганщини хоче закупити дитячих путівок на понад 600 тисяч гривень
- 15:24 Зеленський про ситуацію в Курській області: "Війскове командування зберігає максимум життів воїнів"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти хочуть знести будинок по Хмельницького у Сіверськодонецьку 05.03.2025 переглядів: 6990
- Підвищення пенсій: у ПФУ розповіли, скільки луганських пенсіонерів отримають оновлені виплати 05.03.2025 переглядів: 2279
- У Сіверськодонецьку окупанти неякісно відремонтували будинок 10.03.2025 переглядів: 1997
- В окупованому Сіверськодонецьку розберуть під’їзди однієї з багатоповерхівок 07.03.2025 переглядів: 1904