Кулеба вважає, що Трамп не зможе домовитися про мир між Україною та росією
Дональду Трампу буде складно домовитися про мир між Україною та росією.
Так вважає колишній міністр закордонних справ країни Дмитро Кулеба, про що він сказав The Times.
На його думку, між Москвою та Києвом досі існують "фундаментальні розбіжності". Тому Кулеба певний, що швидких перемовин між сторонами не буде.
Зокрема Дмитро Кулеба висловив свою думку, що НАТО запропонує Україні приєднатися до нього тільки через 10-20 років. Водночас він назвав таку пропозицію неприйнятна, бо саме в цей період країни буде неймовірно вразливою для росії.
"Реальним кінцем цієї війни буде те, що в ній виживе тільки один із нас. Або Україна, або путін", - заявив екс-міністр.
Крім того, Кулеба розкритикував ідею про розміщення європейських (британських і французьких) миротворців на лінії фронту. Він зазначив, що ці гроші краще витратити на постачання зброї.
До того ж колишний очільник МЗС прокоментував й думку щодо того, що Трамп виконає свою погрозу припинити військову допомогу Україні. Кулеба певний, що цього не станеться, а новообраний президент США буде змушений змінити свою думку, якщо Україні знову загрожуватимуть російські війська.
"У нього відмінні інстинкти в оцінці того, що вигідно йому тут і зараз - і це може змінитися. Якщо на полі бою справи для України підуть зовсім погано, виникне ризик бути звинуваченим у тому, що він кинув Україну під поїзд", - вважає Дмитро Кулеба.
Нагадаємо, що команда Трампа веде перемовини з Україною про завершення війни.
- 481 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Три громади Сіверськодонецького району долучилися до виставки «Вишивана Луганщина» (ФОТО)
- 10:01 Сили безпілотних систем уразили ТПД противника на окупованій Луганщині
- 09:00 ЛОВА: Школярів з окупованого Луганська навчатимуть вогневої підготовки та навичкам виживання в екстремальних умовах
- 09:00 «Цей день всіх єднав»: як Сіверськодонецьк святкував День Незалежності
- 08:30 Ворог вдарив на Луганщині зі ствольної артилерії
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Волченко повідомила про завершення роботи начальницею управління освіти Сіверськодонецької МВА 18.08.2026 переглядів: 1298
- Брали участь у боях неподалік Сіверськодонецька: шестеро бойовиків з Луганщини та ще чотири зрадники отримали підозру 18.08.2026 переглядів: 1203
- В Ірпені попрощалися із загиблим захисником з Луганщини Андрієм Кунченком 17.08.2026 переглядів: 1175
- «Міністр», суддя, поліцейський та освітянки: нові підозри у колабораціонізмі на Луганщині 18.08.2026 переглядів: 995


Ворог вдарив на Луганщині зі ствольної артилерії
На ТОТ Луганщини 25 населених пунктів залишилися без води, загарбники готують нову «націоналізацію» житла
Сили оборони уразили ремонтні підрозділи росіян на Луганщині
