путін згадав про "мистецтво компромісу" і "вибори Зеленського", говорячи про переговори з Україною
Російський диктатор володимир путін, відповідаючи на запитання про переговори з Україною, заявив, що політика – це мистецтво компромісу.
Про це він сказав під час "прямої лінії", передають росЗМІ.
"Політика – це мистецтво компромісу, і росія завжди до переговорів готова", - додав він.
"росія говоритиме із Зеленським, якщо він піде на вибори та отримає легітимність. Підписувати документи про мир росія буде лише з легітимним керівником України", - заявив путін.
російський диктатор збрехав, що у Конституції України не передбачається продовження повноважень президента.
Насправді ж у Конституції йдеться, що "повноваження президента завершуються в той день, коли вступає в повноваження наступний президент України". А Закон України "Про правовий режим воєнного стану" говорить, що під час воєнного стану вибори проводитися не можуть.
"росія готова вести переговори з Україною на базі стамбульських домовленостей та з урахуванням ситуації "на землі", - наголосив путін.
Також путін заявив про готовність до розмови та зустрічі з обраним президентом США Дональдом Трампом у будь-який час.
Крім того, він не оминув розповідей про те, якою "унікальною" є ракета "Орєшнік"
"Нехай запропонують росії та Заходу провести "технологічний експеримент", - сказав він, коментуючи західних експертів, - Для цього можна визначити якийсь об'єкт поразки у Києві, куди Захід може стягнути всі свої сили ППО – а росія завдала б удару. Це була б "високотехнологічна дуель".
путін зазначив, що якщо США вирішать поставити Україні систему ППО Thaad, росія попросить "наших хлопців" в Україні повідомити, що в ній нового.
"Коли я говорю "наших хлопців" я говорю без іронії. Нам є з ким розмовляти в Україні", - сказав він.
Нагадаємо, російський диктатор володимир путін заявляв, що росія обирає цілі в Україні для завдання удару "Орєшніком".
- 264 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:05 Луганські спортсмени вибороли сім медалей на Чемпіонаті України зі стрибків у воду
- 11:00 На «Діалозі з бізнесом» обговорять можливості грантів для фермерів Луганщини
- 10:00 Пропагандиста з Луганщини засудили до 12 років ув’язнення за колабораціонізм
- 10:00 Майстриня Марина Новікова: «Луганщину покидати я не збираюся»
- 09:00 ЛОВА: Окупанти на Луганщині вчать вчителів збирати дрони, а робітникам одного з підприємств не платять з березня
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Соцвиплати та держпрограми у листопаді 2025 року: що треба знати ВПО 31.10.2025 переглядів: 4517
- На Дніпропетровщині внаслідок ворожого авіаудару загинув луганський поліцейський 04.11.2025 переглядів: 854
- На Закарпатті за колабораціонізм засудили працівника сіверськодонецького «Оргхіму», – ЗМІ 04.11.2025 переглядів: 826
- В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького 06.11.2025 переглядів: 575


На Луганщині бої точилися поблизу Новоєгорівки та Греківки
В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького
Назавжди в строю: поліцейські Луганщини попрощались з полеглим колегою Русланом Ковбаснюком