ЛОВА: За капремонт будинків жителі окупованої Луганщини заплатять з власних кишень
Опубліковано 20.12.2024 - 10:00
Капремонт багатоповерхівок у самопроголошеній “лнр” проводитимуть коштом їхніх мешканців.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, протягом 2025 року в окупаційному “міністерстві будівництва і житлово-комунального господарства” розроблять нормативно-правову базу для запровадження фонду капітального ремонту. Зокрема, визначать мінімальну вартість тарифу за капремонт.
“Ці кошти жителі багатоповерхівок щомісячно сплачуватимуть додатково до “квартплати”. При накопиченні необхідної суми буде розглядатися можливість початку відповідних робіт”, - пояснили у ЛОВА.
Нагадаємо, сіверськодончани жаліються на відсутність опалення та каналізації.
- 371 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 До Міжнародного реєстру збитків через «Дію» можна подати заяви ще за двома категоріями
- 18:00 У Сєвєродонецькій громаді ще частині жителів компенсували витрати на лікування
- 17:00 До 100 тисяч на розвиток ветеранського бізнесу: громада Луганщини почала конкурс заявок
- 16:00 Харченко у Києві зустрівся з родинами луганських захисників: які питання обговорювалися
- 15:00 Знищені командні пункти, техніка та особовий склад ворога: СБУ про бойову роботу на Луганщині (ВІДЕО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 9440
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 6937
- NRC знову приймає заявки на отримання грошової допомоги: подробиці 11.09.2025 переглядів: 3643
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1492