Фіцо заявив, що президент України пропонував йому гроші за вступ до НАТО
Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що український президент Володимир Зеленський пропонував йому 500 мільйонів євро російських активів. В обмін словацький політик повинен був надати дозвіл Україні на вступ до НАТО.
Про це повідомляє Politico.
"Після того, як я сказав Зеленському, що Словаччина може втратити близько 500 мільйонів євро за транзит газу на рік, український президент запитав мене, чи буду я тоді голосувати за членство в НАТО, якщо він віддасть мені 500 мільйонів євро російських активів", - зазначив Фіцо.
Політик додав, що він відповів "Ніколи".
Зокрема Фіцо назвав пропозицію абсурдною та сказав, що Україна нібито "береться завдавати шкоди економіці члена ЄС".
За словами Роберта Фіцо, у разі припинення транзиту газу територією України можуть виникнути "серйозні конфлікти". Однак більше деталей він не надав.
Також прем’єр-міністр Словаччини нагадав, що Братислава надає Києву допомогу та розраховує на таке саме ставлення та наголосив, що допомога та підтримка мають бути взаємними.
- 321 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:36 Помер Курт Шмід
- 19:00 Луганському бізнесу назвуть критерії визначення підприємств критично важливими
- 18:00 11 вихованцям сіверськодонецьких ДЮСШ виплатили допомогу
- 17:09 Синоптикиня сказала, де в Україні буде найхолодніше на вихідних
- 17:00 У Києві хаб Старобільської РДА продовжує видачу гуманітарної допомоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Від георгіївської стрічки до червоного маку — як Луганщина вшановувала день Перемоги над нацизмом 08.05.2025 переглядів: 2859
- Окупанти вдарили по техніці лисичан, яка задіяна у зведенні фортифікацій на Донеччині (ВІДЕО) 04.05.2025 переглядів: 2138
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1217
- У День прикордонника Луганщина втратила ще одного захисника 02.05.2025 переглядів: 1058