Ще майже 300 тисяч виплатили сіверськодончанам на лікування
Опубліковано 31.12.2024 - 18:00
Одноразову грошову допомогу на лікування отримали ще 70 мешканців Сіверськодонецької громади.
Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.
“За поданими зверненнями одноразову грошову допомогу на лікування отримали ще 70 мешканців Сєвєродонецької міської територіальної громади на загальну суму 287 тис. грн”, - йдеться у повідомленні.
Як нагадали в МВА, таку допомогу з бюджету громади надають у вигляді відшкодування витрат, понесених людиною внаслідок лікування тяжкої хвороби, отриманого поранення, проведення медичних операцій тощо.
Щодо виплат можна звертатися з 10.00 до 15.00 по буднях за телефонами: 099 035 43 49, 095 572 34 67.
Нагадаємо, сіверськодонецьким дітям до свят виплатили вже понад 200 тисяч гривень.
- 374 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 З полону рф повернувся військовий Луганського прикордонного загону
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 725
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 678
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 624
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 622


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
