Ще майже 300 тисяч виплатили сіверськодончанам на лікування
Опубліковано 31.12.2024 - 18:00
Одноразову грошову допомогу на лікування отримали ще 70 мешканців Сіверськодонецької громади.
Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.
“За поданими зверненнями одноразову грошову допомогу на лікування отримали ще 70 мешканців Сєвєродонецької міської територіальної громади на загальну суму 287 тис. грн”, - йдеться у повідомленні.
Як нагадали в МВА, таку допомогу з бюджету громади надають у вигляді відшкодування витрат, понесених людиною внаслідок лікування тяжкої хвороби, отриманого поранення, проведення медичних операцій тощо.
Щодо виплат можна звертатися з 10.00 до 15.00 по буднях за телефонами: 099 035 43 49, 095 572 34 67.
Нагадаємо, сіверськодонецьким дітям до свят виплатили вже понад 200 тисяч гривень.
- 366 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 11:00 На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
- 09:31 Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
- 09:00 “ ШІ оголює різницю між журналістом і виробником контенту”: розмова з ChatGPT
- 19:00 Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1272
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1053
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1020
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 944
Наше нове відео
Читайте у наших новинах


Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
