Більше половини мешканців Німеччини виступили за відправку в Україну миротворців, - DW
Більше половини мешканців ФРН вважають, що у разі припинення вогню в Україну слід направити миротворців. Втім, менше чверті німців підтримують залучення до миротворчої місії військових Бундесверу.
Про це пише DW з посиланям на опитування, проведеного компанією YouGov на замовлення агенції dpa, які були оприлюднені у четвер, 2 січня.
56% жителів Німеччини підтримують ідею розгортання міжнародних миротворчих сил в Україні у разі припинення вогню.
19% опитаних виступають принципово проти направлення миротворців в Україну, 25% - не визначились із відповіддю.
Водночас підтримка участі Німеччини в цих миротворчих зусиллях є значно нижчою: лише 23% респондентів виступають за участь німецьких солдатів у такій місії, тоді як 33% - проти залучення військ ФРН.
Опитування проводилося онлайн з 20 по 23 грудня, в ньому взяли участь 2194 людини з усієї Німеччини.
Нагадаємо, кандидат у канцлери Німеччини, лідер опозиційного Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Фрідріх Мерц заявив, що Німеччина може розглянути участь у миротворчих силах в Україні.
- 292 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини у Києві зможуть отримати пенсійні консультації
- 17:00 Сили оборони уразили ще один склад МТЗ окупантів на Луганщині
- 15:00 Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 11:00 На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1292
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1048
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1007
- У Черкасах попрощалися із захисником з Луганщини Ярославом Скачковим 31.05.2026 переглядів: 753


Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
