росіяни накопичують війська на околицях Покровська
На околицях міста Покровськ українські військові спостерігають накопичення російської армії. Йдеться про близько 50 солдатів, що дорівнює майже взводу.
Про це в етері "Суспільне. Студія" повідомила начальниця відділу комунікації 117-ї окремої важкої механізованої бригади Юлія Степанюк.
"Вчора було висування противника до двох відділень. Вдалося уразити його AS-90 — це британська установка, яка поцілила своїм снарядом і було ліквідовано вісім осіб противника", - пояснила Степанюк.
Вона додала, що російські військові постійно проводять піхотні штурми малими групами по 2-3 людини, тактика не змінюється.
Зокрема Армія росії застосовує FPV-дрони, "Mavic".
За словами Юлії Степанюк, зараз проводяться лише піхотні наступи, механізованих штурмів немає з боку РФ.
Водночас у вітряну чи сніжну погоду російські військові не застосовують дрони.
Нагадаємо, що росіяни зміщують увагу з Покровська на наступ Дніпровської області.
- 188 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: Жителів окупованої Луганщини позбавляють світла й газу за найменші борги
- 08:34 Понад 20 атак на східних напрямках: ворог намагався просунутися за підтримки авіації
- 08:00 Головні новини на ранок, 9 липня: 100 млрд євро Україні від ЄС, Patriot від Трампа і "сюрприз для путіна"
- 19:00 У Черкасах поховали 23-річного військового з Луганщини. Він загинув поблизу Кремінної (ФОТО)
- 18:00 Мобілізованим з Сіверськодонецької громади виплатили по 20 тис. грн допомоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Люди хочуть жити ближче до дому»: Кулеба про плани щодо муніципального житла для ВПО 05.07.2025 переглядів: 2071
- Окупанти планують приватизувати п’ять підприємств на Луганщині 02.07.2025 переглядів: 1350
- Муніципальне житло для ВПО та інших категорій: Кабмін запускає новий проєкт 03.07.2025 переглядів: 998
- СБУ затримала сіверськодончанина, який був у бойовому угрупованні «ОПЗЖ» та грабував людей 02.07.2025 переглядів: 913