У "Сєвєродонецькводоканалі" вирішили розірвати договір з адвокатом на 600 тисяч
КП "Сєвєродонецькводоканал" вирішило розірвати договір №3 від 09.01.2025 року щодо надання професійної правової допомоги.
Про це повідомили на сторінці підприємства у Facebook.
Зазначається, що рішення про розірвання договору № 3 від 09.01.2025 року щодо надання професійної правової допомоги адміністрація "Сєвєродонецькводоканалу" прийняла “з урахуванням можливого занепокоєння правоохоронних та контролюючих органів, а також з метою попередження ворожих інформаційних акцій”.
Як наголосили у підприємстві, необхідність у закупівлі вказаних послуг обумовлена тим, що у штаті “Сєвєродонецькводоканалу” відсутні працівники юридичної служби або інші особи, які мають право на адвокатську діяльність.
Водночас, додали у КП, вкрай важливо забезпечити всебічний розгляд, захист прав та законних інтересів підприємства відповідно до вимог чинного законодавства. Сам договір уклали “з максимально можливою річною сумою, яка у повній мірі відповідає всім вимогам законодавства України у сфері публічних закупівель”.
“Звертаємо увагу, що остаточна вартість договору мала формуватися з фактично наданих адвокатських та юридичних послуг протягом 2025 року. Отже, оплата здійснюється тільки за фактично виконану роботу, на даний момент жодна оплата за цим договором не здійснювалась”, - йдеться у повідомленні.
Рішення підприємства прокоментував на своїй сторінці начальник Сєвєродонецької МВА Олексій Харченко.
“Прозорість і відкритість у діяльності КП - це один з напрямків ефективної діяльності. Ми вже визначили, що це комунальне підприємство може ефективно працювати й приносити дохід, але не бездумно витрачати кошти. Такі дії неприпустимі”, - написав він.
Нагадаємо, КП “Сєвєродонецькводоканал” замовило послуги з адвокатської діяльності, пов’язані з наданням правничої допомоги. Тендер опублікували системі Prozorro.
За 120 годин послуг з питань, "пов’язаних із забезпеченням реалізації та захистом інтересів під час здійснення господарської діяльності", КП мало сплатити 600 тисяч гривень. Переможцем став адвокат Олександр Тананакін. Він вже вигравав тендери у цього підприємства.
- 753 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Концепції онлайн промоції релокованого бізнесу Луганщини розглянуть із підприємцями
- 13:30 У Рівному розпочала прийом лікарка-педіатр зі Старобільської громади
- 12:17 Офіційно: сили оборони звільнили Безсалівку на Сумщині
- 12:00 “Шлях до миру в Україні не може бути вирішений без України”: заява лідерів ЄС напередодні зустрічі Трампа і путіна
- 10:30 ЛОВА: росіяни вчать дітей бути снайперами, підліткам ускладнять виїзд з окупованої Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “За все моє життя у місті не було такого”: у Сіверськодонецьку скаржаться на якість води 08.08.2025 переглядів: 4927
- “Сумно на це дивитися”: у мережі показали демонтаж під’їзду будинку в Сіверськодонецьку (ВІДЕО) 07.08.2025 переглядів: 2433
- ЛОВА: У вцілілих будинках Сіверськодонецька заселена третина квартир, подекуди - ще менше 09.08.2025 переглядів: 1606
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1278