ЛОВА: У Сіверськодонецьку люди купують шокери й балончики, щоб захиститися від бродячих собак
В окупованому Сіверськодонецьку бродячі собаки напали на жінку – окупанти не контролюють епізоотичну ситуацію. В одному з селищ самопроголошеної «лнр» жителі три місяці без води.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
“У Сіверськодонецьку за роки окупації вкрай погіршилася епізоотична ситуація. Загарбники не впроваджують відповідних профілактичних заходів. Все це призвело не тільки до збільшення безпритульних тварин, а й до поширення серед них інфекційних хвороб”, – розповіли в обласній адміністрації.
Як наголосили у ЛОВА, у деяких районах міста люди змушені купувати газові балончики та шокери, щоб уберегтися від зграй бродячих собак.
“Повідомляють, що нещодавно одну з місцевих жительок ці собаки загризли. Та навіть це не спонукало окупаційну владу до вирішення питання”, – зазначається у зведенні.
Також повідомляється, що три місяці тому в окупованій Успенці Лутугинської громади та населених пунктах поряд відключили водопостачання. Ще восени окупаційна влада оголошувала про заміну водогонів у триденний термін. Наразі місцеве населення все ще перебуває без води.
Раніше повідомлялося, що в окупаційної влади немає коштів та повноважень для вилову безпритульних тварин у Сіверськодонецьку.
- 433 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 22:56 Як Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запалив на Шекспірівському фестивалі (ФОТО,...
- 19:00 Після понад трирічного полону в Україну повернувся луганський прикордонник
- 18:00 Оголосили вирок колишній очільниці Хрустального, зрадниці Марині Філіпповій
- 17:00 Помер звільнений з полону військовий з Сіверськодонецька, з ним попрощаються у Києві
- 16:00 Україна ввела санкції проти російських виробників дронів і хоче, щоб аналогічні ввели США та ЄС
Найпопулярніші новини за тиждень:
- росія може "рознести" всю Україну "шахедами", - фахівець у галузі РЕБ 18.06.2025 переглядів: 3963
- Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання 14.06.2025 переглядів: 3338
- Помер звільнений з полону військовий з Сіверськодонецька, з ним попрощаються у Києві 20.06.2025 переглядів: 1995
- Помер військовий з Луганщини, який повернувся з полону. Його поховали на Вінниччині 15.06.2025 переглядів: 1259