Окупанти спромоглися залучити по програмі «Земський лікар» одного фахівця у Сіверськодонецьк. У місті неможливо зробити мамографію
Окупанти визначили, що не можуть впоратися без виїзних бригад з пацієнтами в окупованому Сіверськодонецьку. У відремонтовану лікарню залучили лише одного лікаря за програмою «Земський лікар».
Про це пишуть окупанти.
Так, у міській лікарні лікарі з Пермського краю провели 5477 амбулаторних прийомів та 132 оперативних втручання, лікарі з Москви - 2154 амбулаторні прийоми, лікарі з московської лікарні «Святителя Олексія» -1461 амбулаторний прийом, лікарі з Астрахані - 268 амбулаторних прийомів.
У рамках державної програми «Земський лікар» у лікарні працює лікар-хірург.
У коментарях люди розповіли окупантам про проблеми.
"Як і раніше, талончик брати до лікаря у поліклініку - це о п'ятій ранку йдіть займайте чергу. Мамографію взагалі нереально зробити. А так все добре", - каже мешканка.
Також пишуть, що на місто один терапевт.
"Один терапевт на місто, що приймає три рази на тиждень, знайома взяла талон на березень місяць до терапевта, чи можна якось вирішити це питання?" - каже інша жінка.
Пишуть, що на день видають 7-9 талонів. Швидку викликати неможливо.
Нагадаємо, раініше молодий лікар Владислав Сухоруков в інтерв’ю пропагандистам визнав, що в окупованому Сіверськодонецьку бракує лікарів.
- 796 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Вже вдруге змінили територіальну підсудність судових справ двох судів Луганської області
- 17:17 Німеччина надасть Україні ракети великої дальності вже наприкінці липня, – Фройдінг
- 14:00 Звільнений директор департаменту доріг ЛОВА за пів року отримав понад 600 тис. грн зарплати
- 11:06 Чергова атака росіян: на Донеччині вбили трьох людей, на Дніпропетровщині зруйнували ліцей (ФОТО)
- 10:30 На окупованій Луганщині без води залишилися 300 тисяч людей
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти провели конкурс краси між учасницями «лнр» та «днр». Кажуть, конкурс «відчиняє двері на міжнародну арену» 11.07.2025 переглядів: 9435
- Двох ексчиновників Луганської ОВА затримали на хабарях та порушенні закупівель на Полтавщині, – ЗМІ 10.07.2025 переглядів: 1910
- Фасад відновили - руїни залишили: ЛОВА про показове «відновлення» будинку у Сіверськодонецьку 08.07.2025 переглядів: 1201
- У Черкасах поховали 23-річного військового з Луганщини. Він загинув поблизу Кремінної 08.07.2025 переглядів: 654