Дітям пільгових категорій з Лисичанської громади пропонують грошову допомогу – як отримати
Згідно з програмою соціального захисту населення Лисичанської міської територіальної громади, передбачено надання у 2025 році щорічної одноразової грошової матеріальної допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з інвалідністю, дітям з багатодітних сімей.
Про це повідомляє Лисичанська МВА.
Грошова допомога надається одному з батьків/законному представнику дитини, на дітей віком до 18 років, за умови зареєстрованого місця проживання заявника та дитини в населених пунктах Лисичанської міської територіальної громади та перебування на підконтрольній Україні території.
Розмір грошової допомоги становить на кожну дитину:
- дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування - 3000 гривень;
- дітям з інвалідністю – 5000 гривень;
- дітям з багатодітних сімей – 2000 гривень.
Підставою для розгляду питання щодо надання грошової допомоги є відповідна заява (встановленої форми) та додані до неї документи, які розглядаються на засіданні комісії з надання одноразової грошової допомоги.
Ознайомитись з переліком необхідних документів та завантажити форму заяви можна за посиланням.
За консультацією з питання отримання зазначеної допомоги можна звернутися до управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВА за телефонами: +380500789051 Юлія; +380507781308 Олена.
Нагадаємо, 1204 дитини з Рубіжанської громади минулого року отримали кошти на покращення здоров’я та відпочинок. Загальна сума цієї допомоги склала 12 мільйонів 40 тисяч гривень.
- 396 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:38 рф вперше визнала участь соладтів Північної Кореї у війні проти України
- 16:30 Реформа МСЕК: у Луганській обласній лікарні діють чотири експертні команди
- 15:45 у росії заявили про завершення бойових дій Курщині - у ЗСУ заперечили
- 15:00 У Києві Лисичанська МВА планує створити додаткове житло для ВПО
- 14:47 "Має потенціал стати історичною", - Зеленський прокоментував зустріч з Трампом
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 4996
- ВПО можуть отримати гроші на оренду житла від УВКБ ООН – куди звертатися 20.04.2025 переглядів: 2239
- Луганським ВПО пропонують житло у Дніпрі та на Прикарпатті – куди звертатися 22.04.2025 переглядів: 2100
- «Великі церковні свята ворог використовує для терору над мирним населенням». Інтерв'ю з капеланом Луганського прикордонного загону 19.04.2025 переглядів: 1422