Пропагандистка з Луганська отримала підозру за двома статтями
СБУ повідомила про заочну підозру пропагандистці з Луганська, яка агітувала за приєднання до рф.
Про це повідомляє Управління СБ України в Чернівецькій області.
За інформацією слідства, 36-річна «блогерка» і «журналістка лнр» із початком повномасштабного вторгнення стала активно підтримувати російських окупантів.
Зокрема, на своїх особистих сторінках в соціальних мережах вона закликала підписників голосувати за приєднання Луганщини до рф, називаючи незаконний референдум «поверненням додому».
«Також пропагандистка у своїх дописах та відеотрансляціях прославляє й героїзує учасників терористичної організації «лнр», які у складі зс рф захоплювали українські території, а окупацію регіону називає «звільненням від гноблення українськими націоналістами», - зазначили у Службі безпеки.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили фігурантці про підозру за ч.1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч.2 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.
Розслідування проводили співробітники СБУ в Чернівецькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Нагадаємо, повідомили про підозру в колабораціонізмі екскерівнику Луганської обласної державної телерадіокомпанії та ексдепутату облради Родіону Мірошнику.
- 666 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:48 Бійці третьої штурмової бригади показали, як 30 годин звільняли селище на Луганщині
- 15:00 Ще одну мешканку Луганщини судитимуть за державну зраду та колабораціонізм
- 14:59 Салліван назвав дві причини, чому Байден не передав Україні ATACMS ще у 2022 році
- 14:00 Луганчанин виграв "бронзу" на чемпіонаті Європи з айкідо
- 13:44 Болгарія не продаватиме Україні російські реактори для Хмельницької АЕС: чекають на рішення Трампа
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести 11.04.2025 переглядів: 4410
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві – куди звертатися 14.04.2025 переглядів: 3292
- NRC частково відновлює надання грошової допомоги ВПО - хто може отримати 15.04.2025 переглядів: 2908
- На фронті загинув колишній керівник лисичанської “Фармації”, – соцмережі 10.04.2025 переглядів: 2209