Сіверськодончани перемогли на турнірі найсильніших з боксу
Опубліковано 27.01.2025 - 17:00
Сіверськодонецькі боксери Артем Скляренко та Олександр Попов стали переможцями турніру найсильніших з боксу.
Про це повідомляє КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області.
Змагання відбулися з 23 по 25 січня 2025 року у Кам'янець-Подільському.
Тренує спортсменів Сергій Рижий.
Нагадаємо, вихованець КДЮСШ 1 Артем Скляренко здобув золоту медаль на міжнародному турнірі з боксу пам'яті загиблого героя Віталія Мерінова.
- 389 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини у Києві зможуть отримати пенсійні консультації
- 17:00 Сили оборони уразили ще один склад МТЗ окупантів на Луганщині
- 15:00 Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 11:00 На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1293
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1048
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1009
- У Черкасах попрощалися із захисником з Луганщини Ярославом Скачковим 31.05.2026 переглядів: 753
Наше нове відео
Читайте у наших новинах


Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
