На окупованій Луганщині розрахуватися терміналом можна буде тільки з паспортом рф, – “Жовта Стрічка”
У магазинах та маршрутках на окупованій території Луганської області впроваджують термінали для розрахунку картками, але отримати її можна тільки з російським паспортом.
Про це повідомляє рух “Жовта Стрічка”.
За інформацією активістів, наразі в магазинах ще можна платити готівкою, але з 1 лютого в маршрутках залишиться лише безготівковий розрахунок.
“Це черговий крок до примусової паспортизації, що унеможливлює життя на ТОТ без документа країни-окупанта. Тотальне знищення свободи совісті та нелюдське ставлення до місцевого населення”, – вважають у “Жовтій Стрічці”.
Нагадаємо, Центр Нацспротиву повідомляв, що на окупованій Луганщині путінський “народний фронт” відбирає житло у людей з інвалідністю. Головною підставою для “націоналізації” є відсутність російського паспорта.
- 414 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Президент підписав закон про скасування комунальних платежів для власників зруйнованого житла
- 18:15 У ПФУ повідомили, скільки пенсіонерів Луганщини отримали підвищення після березневої індексації
- 17:07 За матеріалами СБУ відповідатимуть перед законом дві «заступниці міністрів лнр»
- 16:02 «Збережіть правду»: онлайн-платформа «Свідок» збирає спогади про початок АТО
- 15:00 Сили оборони уразили ЗРК на окупованій Луганщині, – Генштаб
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Керівника обласної федерації бокса з Луганщини підозрюють в організації схеми виїзду військовозобов’язаних 08.04.2026 переглядів: 1094
- Заступниця голови Луганської ОДА Романенко задекларувала понад 1,3 млн грн зарплати за рік 07.04.2026 переглядів: 1058
- На війні загинув захисник з Лисичанська Ігор Копанєв 09.04.2026 переглядів: 749
- Три основні цілі до 2027 року: Луганщина оновила Стратегію розвитку 08.04.2026 переглядів: 645


Президент підписав закон про скасування комунальних платежів для власників зруйнованого житла
Обіцяли виїзд до окупованого Сіверськодонецька: за роботу на фсб судитимуть харків’янина
Жартвами стали ВПО та ветерани: у Бучі викрили аферу з житлом