Сіверськодончани запрошують школярів на математичний турнір: дата та реєстрація
Сєвєродонецкий багатопрофільний ліцей проведе XXI математичний турнір пам'яті І. Антипова.
Про це йдеться на сторінці закладу у Facebook.
Турнір відбудеться 1 березня 2025 року. Як зазначили організатори, цьогоріч він проходитиме за об'єднаними завданнями трьох рівнів: І рівень - 5-7 класи, II рівень - 8-9 класи та III рівень - 10-11 класи.
“Ви дізнаєтеся, що числа бувають круглі й квадратні водночас, що в кожному з нас є математика, а видатні художники, письменники та скульптори захоплювалися нею та застосовували її закони у своїх роботах. Чекаємо на всіх, хто бажає цікаво та пізнавально провести час!” - зазначили у ліцеї.
Реєстрація на турнір - за посиланням.
Нагадаємо, вчительці Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею передали нагороду "Заслужений вчитель України".
- 529 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:10 Сіверськодонецькі випускники отримали грошове заохочення за успіхи в навчанні
- 13:00 Як працюватиме «гаряча лінія» керівництва Пенсійного фонду Луганщини у червні
- 12:00 «єОселя» та «єВідновлення»: які компенсації отримують жителі Лисичанської громади
- 11:00 Суд виніс вирок бойовику з Луганщини, який був «комендантом» Антрацита
- 10:00 Потребу в компенсаціях за житло на ТОТ оцінюють у два річні бюджети України, – ЗМІ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1237
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1033
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 986
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 829


Потребу в компенсаціях за житло на ТОТ оцінюють у два річні бюджети України, – ЗМІ
26 разів атакував ворог на Лиманському напрямку
«Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
