Синоптикиня розповіла прогноз погоди в Україні на п'ятницю
Опубліковано 06.02.2025 - 17:36
Найближчими днями в Україні очікується суха холодна погода з високим атмосферним тиском, можливі сонячні прояснення.
Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
За її прогнозом, стовпчики термометрів опускатимуться вночі до помірного морозу, очікується у більшості областей -3-9 градусів.
Проте вдень температура повітря підвищуватиметься з 3 морозу до 2 тепла, на сході вдень буде холодніше, очікується -1-4 градуси.
Вітер в Україні буде переважно північно-східним, помірним, часом рвучким, що одразу відчутно знижуватиме температуру комфорту.
У Києві 7 лютого опади малоймовірні, навіть прояснить. На дорогах подекуди ожеледиця. Вночі -3-5 градусів, вдень близько нуля.
- 248 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками
- 14:05 «Будинок, де проживає найбільша кількість мешканців, забутий усіма». У Сіверськодонецьку забули опалити будинок
- 13:00 За пособництво росіянам до 11 років тюрми засудили ексначальницю залізничної станції з Луганщини
- 12:00 У Києві луганським ВПО видали гумдопомогу від благодійників
- 11:00 Нагородили луганських поліцейських, які несуть службу на Куп’янщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 871
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 684
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 460
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 402


У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками
«Будинок, де проживає найбільша кількість мешканців, забутий усіма». У Сіверськодонецьку забули опалити будинок
За пособництво росіянам до 11 років тюрми засудили ексначальницю залізничної станції з Луганщини