У ЛОВА прокоментували самогубство Моргунова
У Луганській ОВА проаналізували, чи справді сталося самогубство окупаційного «мера» Сіверськодонецька Миколи Моргунова.
Про це йдеться у зведенні ЛОВА.
«У так званій «лнр» обговорюють, що Сіверськодонецьк втратив очільника окупаційної адміністрації. Не тільки як посадовця, що сталося минулого понеділка. Кажуть – здійснив спробу вкоротити собі віку в слідчому ізоляторі. Ніби вдалу. Тиждень тому під час затримання росіяни йому інкримінували формування злочинного угруповання, що здійснило вбивство 11 осіб, викрадення ще шістьох, декілька розбійних нападів, вимагань, розкрадання коштів. Однак, грошей, про які йдеться у справі, не вистачило би моргунову для купівлі будинка політичного біженця на ростовщині. Тож, російська правоохоронна система вкотре продемонструвала, що зрадники – це непотріб», - прокоментували у ЛОВА.
Зазначимо, що з 1 лютого на окупаційних ресурсах немає новин про нього.
У мережі теж з’явилася інформація про нібито самогубство.

У ЛОВА зазначають, що з 1 лютого зникла з публічної площини й ще одна зрадниця –заступниця Моргунова та «єдинороска» силкіна.
«Лише сьогодні зранку на її сторінці з’явилися перші за дев’ять діб світлини – щоправда, із заходу тижневої давнини», - прокоментували у ЛОВА.
Проте на ресурсах адміністрації з’являлася новина, що у минулу середу, 5 лютого, вона взяла участь у форму депутатів.

Замість Моргунова же по подіях зараз їздять «єдинороси».
Нагадаємо, за організацію банди, яка вбивала та грабувала людей, затримали окупаційного мера Сіверськодонецька.
- 2562 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 В.о. директора сіверськодонецької “Юності” погодили премію у майже 30 тис. грн
- 15:30 “Питання тепла й досі стоїть гостро”: пасічник визнав проблеми у Сіверськодонецьку
- 14:00 Харченко: Луганщина передала на допомогу ЗСУ понад мільярд гривень
- 12:30 Лисичанська МВА закупить бронежилетів та шоломів на майже 700 тис. грн
- 11:00 Як росія мілітаризує дітей з Луганщини: школярів відправлять на конкурс з управління дронами
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 946
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 853
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 702
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 651


В.о. директора сіверськодонецької “Юності” погодили премію у майже 30 тис. грн
“Питання тепла й досі стоїть гостро”: пасічник визнав проблеми у Сіверськодонецьку
Харченко: Луганщина передала на допомогу ЗСУ понад мільярд гривень