У Сіверськодонецьку окупанти визнали, що не можуть впоратися з безпритульними собаками, попри нещасні випадки у місті
В окупованому Сіверськодонецьку гострою залишається проблема безпритульних собак. Одна жінка померла у реанімації після укусів, також є повідомлення, що собаки кусають дітей. Влада окупантів визнала, що не в змозі впоратися з цим.
Про це пишуть у коментарях чату Telesever.
Мешканці розповіли, що одну жінку собаки загризли й вона померла у реанімації.
«Зараз їх стає більше в арифметичній прогресії», - пише місцевий.
Люди питають окупантів, чому це питання не вирішується.
Там відповіли, що на сьогодні проведення дій по вилову безпритульних тварин, а також будівництво притулків не передбачено без фінансування з бюджету самопроголошеної «лнр». Також не прийняті відповідні правові акти.
Нагадаємо, окупаційна влада Сіверськодонецька, де нещодавно безпритульні собаки загризли жінку, визнала відсутність коштів на протиепізоотичні заходи.
- 472 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 До Міжнародного реєстру збитків через «Дію» можна подати заяви ще за двома категоріями
- 18:00 У Сєвєродонецькій громаді ще частині жителів компенсували витрати на лікування
- 17:00 До 100 тисяч на розвиток ветеранського бізнесу: громада Луганщини почала конкурс заявок
- 16:00 Харченко у Києві зустрівся з родинами луганських захисників: які питання обговорювалися
- 15:00 Знищені командні пункти, техніка та особовий склад ворога: СБУ про бойову роботу на Луганщині (ВІДЕО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 9640
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 7024
- NRC знову приймає заявки на отримання грошової допомоги: подробиці 11.09.2025 переглядів: 3652
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1517