В українців не може бути кращого друга, ніж дочка Кіта Келлога, - WP
Дочка спецпредставника США по рф і Україні Кіта Келлога — Міган Моббс, президентка фонду RT Weatherman Foundation і випускниця Вест-Пойнта, цей фонд працює в Україні з початку вторгнення.
Про це пише WP.
Зусилля RT Weatherman Foundation в Україні включають створення та роботу логістичного центру на румунсько-українському кордоні та доставку понад 10 000 пукунків ліків, медичних товарів та іншої допомоги до понад 70 організацій з надання допомоги та лікарень.
Окрім надання допомоги, фонд бере участь в евакуації американських вояків-добровольців, які воюють в Україні, до регіонального медичного центру Ландштуль у Німеччині, де вони можуть отримати спеціалізовану медичну допомогу. Він також репатріює тіла американських добровольців, загиблих у боях.
"Моббс стоїть на не дуже поширеному місці злиття протрампівської та проукраїнської Америки", - зазначає видання.
У соціальних мережах вона розлютилася, що "допомога Україні сповільнювалась через слабке керівництво Байдена та дисфункцію в Міністерстві оборони", посилаючись на звіт Reuters, в якому детально описується "хаотична система відстеження зброї, у якій навіть визначення "доставлено" різниться між військовими підрозділами США".
Фонд RT Weatherman також координував і спонсорував поїздку Келлога в Україну в січні 2023 року. Наступного місяця Келлог дав свідчення перед Комітетом Сенату у справах збройних сил, заявивши: "Не загадка, чому сталася ця війна. Російський диктатор володимир путін завжди обурювався американською перемогою в холодній війні та відкрито говорив про своє бажання повернути її назад. … Шлях до проведення цих переговорів полягає в тому, щоб дати Україні можливість перемогти російську армію в Україні. Поставити російську армію в Україні під загрозу поразки — це сильний сигнал, який путін не може ігнорувати".
Він закликав Сенат "забезпечити Україну військовим озброєнням, необхідним для перемоги над російською армією, запровадити суворі заходи відповідальності за цю військову допомогу, і зробити це зараз".
"Тепер Келлог сам по собі, а Моббс сама по собі. Немає гарантії, що батько завжди погоджується з дочкою, і навпаки", - наголошує WP.
Нагадаємо, Трамп заявив, що цього тижня він розмовлятиме з президентом України Володимиром Зеленським, а його спецпредставник з питань України та росії Кіт Келлог незабаром прибуде до України.
- 313 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати
- 18:00 “Попри складні обставини”. Сіверськодончани братимуть участь у змаганнях “Пліч-о-пліч”
- 17:30 Один з найтепліших днів Європи - якою буде погода в Україні у вівторок
- 17:00 Луганських переселенців-ФОП просять пройти опитування щодо складнощів у веденні бізнесу
- 16:04 Ліквідовано понад 20 операторів БпЛА: ЗСУ атакували важливу базу на Курщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти продовжують виявляти у Сіверськодонецьку “безхазяйне” житло: нові адреси 17.04.2025 переглядів: 6596
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві – куди звертатися 14.04.2025 переглядів: 3746
- Мільйонери з Луганської ОВА: які статки задекларували чиновники за 2024 рік 17.04.2025 переглядів: 3288
- NRC частково відновлює надання грошової допомоги ВПО - хто може отримати 15.04.2025 переглядів: 3204