На сайті Конгресу США опублікували проект закону про ленд-ліз для України
На сайті Конгресу США опублікували проект закону про ленд-ліз для України, запропонований членом Палати представників США від Республіканської партії Джо Вілсоном.
Про це йдеться на сайті Конгресу.
Сам Вілсон на своїй сторінці в Х написав, що пропонує цей законопроєкт, "щоб дати президенту Трампу гнучкі повноваження надсилати зброю для перемоги у війні нашим партнерам, включаючи Україну, для стримування військового злочинця путіна, як це мав давно зробити Байден".
"Приведіть росію за стіл переговорів через американську силу", - закликав Вілсон
Щоб закон про ленд-ліз пройшов обидві палати Конгресу США - Палату представників і Сенат, потрібно, щоб Спікер Палати представників вніс його на голосування, проголосувати мають більшість конгресменів, потім документ передають у Сенат, який також має винести його на голосування і схвалити 60% голосів сераторів. Після того, як закон пройде обидві палати Конгрессу, його має підписати президент Трамп.
Нагадаємо, попередній президент США Джо Байден ще у травні 2022 року підписав закон про ленд-ліз для України, але він так і не запрацював.
- 253 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:36 Помер Курт Шмід
- 19:00 Луганському бізнесу назвуть критерії визначення підприємств критично важливими
- 18:00 11 вихованцям сіверськодонецьких ДЮСШ виплатили допомогу
- 17:09 Синоптикиня сказала, де в Україні буде найхолодніше на вихідних
- 17:00 У Києві хаб Старобільської РДА продовжує видачу гуманітарної допомоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Від георгіївської стрічки до червоного маку — як Луганщина вшановувала день Перемоги над нацизмом 08.05.2025 переглядів: 2857
- Окупанти вдарили по техніці лисичан, яка задіяна у зведенні фортифікацій на Донеччині (ВІДЕО) 04.05.2025 переглядів: 2137
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1211
- У День прикордонника Луганщина втратила ще одного захисника 02.05.2025 переглядів: 1057