До Сіверськодонецького хабу в Дніпрі привезли продуктові набори: хто отримає
Опубліковано 14.02.2025 - 14:00
Гумхаб Сіверськодонецької громади у Дніпрі отримав чергову партію продуктових наборів.
Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.
Гуманітарну допомогу надала міжнародна організація Global Empowerment Mission Ukraine (GEM) у партнерстві з Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF).
Як зазначили у МВА, набори від GEM отримають сімʼї з дітьми до 16 років (набір на родину). Дату та час видачі обіцяють повідомити додатково.
Адреса гумхабу: м. Дніпро, пр-т П. Калнишевського, 27 К.
Нагадаємо, у грудні у Сіверськодонецькому хабі в Дніпрі продуктові набори видавали переселенцям вразливих категорій.
- 592 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Діти з Лисичанської громади відвідали музично-візуальне шоу «Красуня та Чудовисько»
- 18:59 «Наші лікарі витримують, а медичне обладнання – ні». Відкрилася виставка Олександра Плаксіна
- 18:00 Поліція Луганщини планує переймати досвід спортивних ініціатив з фізичної реабілітації ветеранів
- 17:00 Як майстриня з Рубіжного Ірина Руда виготовляє гіпсові фігурки та займається свічковарінням
- 16:00 «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 691
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 617
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 592
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 576


Як майстриня з Рубіжного Ірина Руда виготовляє гіпсові фігурки та займається свічковарінням
Судитимуть колишнього лісничого та т.в.о. директора парку «Кремінські ліси» за колабораційну діяльність
Стало відомо про загибель на Запоріжжі 24-річного військового з Рубіжного