ЦНС: Окупанти інтегруватимуть силовиків в "адміністрації" на ТОТ
Осіб з-поміж військовослужбовців армії рф планують масово призначати на “посади” в окупаційних адміністраціях.
Про це пише Центр національного спротиву.
“Це означає, що керувати населеними пунктами, займатися “господарськими питаннями” та іншою діяльністю відтепер будуть некомпетентні силовики, серед яких є чимала кількість осіб з кримінальним минулим, та інших “вершків” російського соціуму”, - зазначили у ЦНС.
Окупаційні джерела офіційно це подають як “кадровий конкурс”, який має “відзначити заслуги "захисників”.
У Центрі нацспротиву впевнені, що реальність інша:
“Окупанти не можуть знайти цивільних кадрів серед місцевих, які готові працювати в їхніх окупаційних структурах. У зв’язку із чим вони намагаються інтегрувати загарбників з-поміж окупаційних військ, щоб підвищити їхній статус та спробувати виправдати їхні злочини, які вони чинили проти місцевого населення та України в цілому”, - йдеться у повідомленні.
У ЦНС вважають, що призначення призведуть до посилення репресивних заходів, мародерства та нових корупційних схем на окупованих територіях.
Нагадаємо, керувати окупованим Рубіжним призначили колишнього бойовика.
- 372 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 У сіверськодончанки - “бронза” на міжнародних змаганнях з настільного тенісу
- 12:41 Трамп і путін "дуже хороші друзі", - директорка нацрозвідки США
- 12:00 Окупанти на Луганщині створять з місцевих ще одну структуру при силовиках
- 11:31 В Україні закінчуються ліки від ВІЛ через закриття USAID
- 11:00 У Сіверськодонецьку нікому прибирати двори: містяни скаржаться на “бардак”
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти сповістили про "аварійні" магазини у Сіверськодонецьку 13.03.2025 переглядів: 5700
- У Лисичанську окупанти визнали “безхазяйною” ще одну квартиру (АДРЕСА) 10.03.2025 переглядів: 1709
- Ексчиновниця Сєвєродонецької ВЦА перейшла на бік окупантів – їй загрожує до 10 років тюрми 13.03.2025 переглядів: 1361
- На війні загинув колишній поліцейський з Луганщини 13.03.2025 переглядів: 1258