Денис Смольніков зі Сватового став бронзовим призером Ігор Нескорених-2025
Збірна України з волейболу сидячи, у складі якої виступав Денис Смольніков зі Сватового, здобула бронзову нагороду на Іграх Нескорених-2025 у Канаді.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
На груповому етапі Україна почергово обіграла Францію та Німеччину – 2:0 (25:23, 21:15) та 2:0 (21:13, 21:16) відповідно.
Українські ветерани, після півфінальної невдачі з бразильцями (0:2), у матчі за третє місце перемогли представників Великої Британії. Рахунок зустрічі – 2:0 (21:9, 21:17).
«Луганщина пишається земляком, який двічі ставав в українське військо, захищаючи рідну землю від російської навали. Попри важке поранення, намагався повернутися до Сил оборони. А потім знайшов себе у команді Нескорених. У цей складний для країни час він гідно представляє на світовій арені українську Луганщину», – зазначив очільник регіону Артем Лисогор.
Днями він підписав розпорядження, згідно з яким представнику Луганщини на Іграх Нескорених Денису Смольнікову виплатять грошову винагороду.
У волейболі сидячи українська збірна виступає вп'яте в історії. Це перша медаль українських волейболістів за час виступів на Іграх Нескорених.
Нагадаємо, українських спортсменів на «Іграх Нескорених» особисто привітав принц Гаррі, який є засновником цих змагань, після свого виступу на урочистій церемонії відкриття. Серед спортсменів – Денис Смольніков, який представляє Луганщину.
- 349 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ЛНУ імені Тараса Шевченка отримає фінансування за результатами атестації наукових напрямів
- 18:00 Темпи вакцинації у медзакладах Луганщини зросли вдвічі
- 17:00 До надання пакету послуг Скринінг здоров’я 40+ готові 6 медзакладів Сіверськодонецького району
- 16:00 росія запускає масову конфіскацію паїв на окупованій Луганщині, - ЦНС
- 15:00 Окупанти засудили жительку Біловодська до 15 років в’язниці
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Луганська область – у трійці регіонів з найвищим рівнем оплати праці за даними Держстату 30.01.2026 переглядів: 1560
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 854
- «Школа – це люди, а не будівля». Як Сіверськодонецька музична школа відновила роботу в релокації 30.01.2026 переглядів: 622
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 622


До надання пакету послуг Скринінг здоров’я 40+ готові 6 медзакладів Сіверськодонецького району
росія запускає масову конфіскацію паїв на окупованій Луганщині, - ЦНС
Окупанти засудили жительку Біловодська до 15 років в’язниці