На Луганщині окупанти вирішили продовжити використовувати сміттєзвалища з порушенням норм
На окупованій Луганщині, попри порушення норм, вирішили й надалі використовувати сміттєзвалища, у тому числі й ті, що розташовані у населених пунктах.
Про це повідомляють окупаційні ресурси.
Таке рішення прийняли начебто тимчасово – до тих пір, доки не влаштують нові сміттєзвалища у Сіверськодонецьку, Луганську та Антрациті, а також перевантажувальні станції у Білокуракиному, Сорокиному та Первомайську.

Нагадаємо, ще на початку 2024 року повідомлялося, що на окупованій Луганщині до 2030 року росіяни хочуть побудувати шість сміттєзвалищ.
Восени 2024 року стало відомо, що у кремлі виділили кошти на проєктування на території самопроголошеної «лнр» шістьох сміттєзвалищ. Проте гроші безпосередньо на будівництво цих об’єктів з бюджету рф не виділили. Наказали шукати фінансування самостійно.
Пізніше стало відомо, що у самопроголошеній «лнр» сміття звозять на старе звалище під Луганськом. А на будівництво шістьох сміттєзвалищ, які ще у 2022 році пообіцяла побудувати росія, ще шукають кошти.
- 398 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 У ЛОВА розповіли, скільки чорнобильців на Луганщині та яку підтримку вони отримують
- 13:00 Держархів Луганщини презентував онлайн-виставку до роковин Чорнобильської трагедії
- 11:00 ЛОВА: Окупанти відправлятимуть на війну боржників за комуналку, на ТОТ замість відбудови аптек узаконили пересувні...
- 09:30 На Луганщині ворог вдарив з різних видів озброєння
- 19:00 Спортсменка з Луганщини стала чемпіонкою зі стрибків у воду на змаганнях у Німеччині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 1924
- Вночі в окупованих Луганську та Лисичанську лунали вибухи: що відомо зараз 25.04.2026 переглядів: 1300
- Луганський театр візьме участь у міжнародному фестивалі у Кракові 19.04.2026 переглядів: 936
- У Рівному попрощалися із захисником з Луганщини 23.04.2026 переглядів: 892


ЛОВА: Окупанти відправлятимуть на війну боржників за комуналку, на ТОТ замість відбудови аптек узаконили...
На Луганщині ворог вдарив з різних видів озброєння
Луганська ОДА підписала меморандум у межах проєкту DECIDE щодо розвитку освіти