ЛОВА: У Сіверськодонецьку брак кадрів у ЖКГ, в окупантів відсутні кошти на побудову сміттєзвалищ на Луганщині
В окупованому Сіверськодонецьку - брак робітників у житлово-комунальному господарстві. В окупантів немає коштів на сміттєзвалища, які вони обіцяли побудувати на Луганщині.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
«Через брак кадрів у сфері житлово-комунального господарства у Сіверськодонецьку змушені користуватися послугами аварійних бригад з пєрмі, яка розташована майже за 2 тисячі км від міста на Луганщині. Саме слюсарі звідти займаються ліквідацією чисельних поривів нашвидкуруч відремонтованої й увімкненої посеред опалювального сезону тепломережі», – розповіли у ЛОВА.
Також у ЛОВА нагадали, ще у 2022 році обіцяли побудувати на території самопроголошеної «лнр» шість сміттєзвалищ, куди прийматимуть ТПВ із захопленої Луганщини й сусідніх регіонів рф.
«Планувалося облаштувати їх у Луганську, Сіверськодонецьку, Антрациті, Білокуракиному, Сорокиному та Сокологірську. Про три останніх загарбники вже майже не згадують. Для реалізації проєктів у Антрациті та Сіверськодонецьку кошти відсутні – порекомендували шукати інвесторів. Наразі ж, за інформацією окупаційних органів влади, тривають пошуки джерел фінансування за рахунок коштів федерального бюджету лише побудови комплексу з переробки відходів біля Луганська – у Родаковому», – розповіли в обласній адміністрації.
Нагадаємо, восени 2024 року стало відомо, що у кремлі виділили кошти на проєктування на території самопроголошеної «лнр» шістьох сміттєзвалищ. Проте гроші безпосередньо на будівництво цих об’єктів з бюджету рф не виділили. Наказали шукати фінансування самостійно.
- 415 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Оновлення Стратегії розвитку Рубіжанської громади: мешканців закликають долучатися
- 18:00 €350 млн для відновлення житла: Кулеба назвав ключові напрями фінансування
- 17:00 Переселення мешканців модульного містечка з Дніпра до Києва: що кажуть у ЛОДА
- 16:01 Понад 9 млн грн виплатили військовим Сіверськодонецької громади від початку року
- 15:00 На Хмельниччині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Владиславом Непраном
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: росіяни вивозять старшокласників з ТОТ Луганщини до татарстану, а бензин у Сіверськодонецьку подорожчав у чотири рази 30.06.2026 переглядів: 1415
- Директор КП «Житлосервіс "Світанок"» Олег Кузьмінов подав декларацію при звільненні 30.06.2026 переглядів: 1355
- Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ 01.07.2026 переглядів: 913
- Штурмував Сіверськодонецьк, Рубіжне, Лисичанськ: ще один бойовик отримав довічне 01.07.2026 переглядів: 905


Переселення мешканців модульного містечка з Дніпра до Києва: що кажуть у ЛОДА
Понад 9 млн грн виплатили військовим Сіверськодонецької громади від початку року
На Хмельниччині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Владиславом Непраном
