У луганчан - чотири медалі Кубка України зі стрибків у воду
Чотири медалі вибороли луганські спортсмени на Кубку України зі стрибків у воду в Києві.
Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОДА.
Кубок України зі стрибків у воду стартував у столичному центрі спорту "Ліко" 18 лютого. У ньому беруть участь понад 60 спортсменів. Серед них - спортсмени Луганської обласної школи вищої спортивної майстерності.
Наразі луганчани вже здобули низку нагород:
- Аліна Бурсова у парі з киянкою Дар’єю Поляковою посіли перше місце в синхронних стрибках з 3-метрового трампліна;
- Аліса Мєшкова у парі з киянкою Софією Виставкіною стали другими у синхронних стрибках з 10-метрової вишки;
- Єгор Ткаченко у парі Вадимом Маліковим з Києва здобув срібну медаль у синхронних стрибках з 10-метрової вишки та бронзову - у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна.
Нагадаємо, луганська спортсменка стала призеркою Чемпіонату світу зі стрибків у воду.
- 267 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:00 Головні новини на ранок, 29 липня: Трамп скоротив дедлайн для путіна, Медведєв погрожує США, "стіл миру" від...
- 19:00 Під Сіверськодонецьком знову пожежі (КАРТА)
- 18:18 У Лисичанську в ДТП загинула людина (ВІДЕО)
- 17:00 Під Білогорівкою зупинили штурм окупантів (ВІДЕО)
- 16:00 Лисичанський медцентр запрошує на реабілітацію військових та ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Тільки губи фарбують». Сіверськодончани відповіли окупантам на допис про ремонт усіх будинків до 2030 року 25.07.2025 переглядів: 6949
- В одному з будинків окупованого Сіверськодонецька вскриватимуть квартири 28.07.2025 переглядів: 6091
- У Сіверськодонецьку розігнали підприємство, яке робило ремонти, куди тепер звертатися – люди не знають 22.07.2025 переглядів: 3748
- Окупанти виставили на “аукціон” два приміщення у Сіверськодонецьку 23.07.2025 переглядів: 2367