Глава МЗС Британії анонсував "найбільший пакет санкцій проти рф"
Велика Британія оголосить про нові санкції проти росії у понеділок, 24 лютого, у день третьої річниці повномасштабного вторгнення.
Про це сказав міністр закордонних справ Великої Британії Девід Леммі, пише DW.
“Завтра я планую оголосити найбільший пакет санкцій проти росії з перших днів війни, розмиваючи їхню військову машину та зменшуючи доходи, що розпалюють вогонь руйнування в Україні”, - наголосив Леммі.
Він підкреслив, що станом на зараз критичний момент в історії України, Британії та всієї Європи, коли настав час для Європи подвоїти підтримку України.
"Поза полем бою ми працюватимемо з США та європейськими партнерами, щоб досягти стійкого, справедливого миру, і при цьому залишаючись чіткими, що нічого не може бути в Україні без України", - заявив британський політик.
За словами Девіда Леммі, Велика Британія також надаватиме 3 мільярди фунтів стерлінгів (3,78 мільярда доларів) щорічно Києву та “готовність і бажання надати британські війська як частину миротворчих сил, якщо це необхідно”.
Крім того, наступного тижня прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стаммер має зустрітися з президентом США Трампом у Вашингтоні.
Нагадаємо, що ЗМІ вже писали, що 24 лютого Велика Британія оголосить нову допомогу Україні
- 206 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві луганським ВПО видаватимуть продукти – куди звертатися
- 18:00 Ліцей з Лисичанська пілотуватиме реформу старшої школи
- 17:00 До Нового року сіверськодонецькому гумхабу у Дніпрі передали книги
- 16:00 Луганських ВПО у Києві консультуватиме спеціаліст Пенсійного фонду
- 15:00 Кремінська громада змінила умови програми надання допомоги ВПО на переїзд – деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 815
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 655
- Скільки луганських чиновників стали киянами, закарпатцями, одеситами та херсонцями 30.12.2025 переглядів: 584
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 524


Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові
У луганської поліції - новий очільник. Що про нього відомо