Виплати ВПО: що буде з березня
Опубліковано 27.02.2025 - 19:00
Виплати на проживання для ВПО будуть автоматично перепризначені з 1 березня.
Про це повідомляє Мінсоцполітики.
Тобто внутрішньо переміщені особи, які наразі отримують ці виплати, отримуватимуть їх і далі наступні пів року.
Загалом близько 1,2 млн ВПО продовжать отримувати цю допомогу від держави. Розмір виплати складає 2 тис. грн - для дорослих і 3 тис. грн – для дітей та осіб з інвалідністю. Надається вона родинам ВПО з вразливих категорій українців або тим, які мають низькі доходи.
Нагадаємо, Уряд затвердив експериментальний проєкт з надання субсидій шляхом компенсації орендодавцю вартості (або частини вартості) оренди житла, яке винаймає ВПО.
Читайте також: Виплати, субсидії, пенсії: що змінилося для ВПО з 1 лютого
- 1508 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Оздоровлення дітей, грошова допомога: куди звертатися лисичанам за консультаціями (КОНТАКТИ)
- 18:00 Мешканцям Кремінської громади виплатили майже 1,5 млн грн допомоги
- 17:09 В Україні продовжить панувати прохолодна погода
- 17:00 У Лисичанську згорів будинок – загинув пенсіонер
- 16:00 Луганському прикордоннику посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин міста Івано-Франківська»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Лисичанську діти висадили на честь акції окупантів дивну клумбу 09.05.2025 переглядів: 2369
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1306
- Сіверськодонецьк у серці: історія жінки, яка полюбила своє місто та втратила його через війну 09.05.2025 переглядів: 1140
- 3 тисячі на переїзд, 5 – на оренду: ще одна громада Луганщини фінансово підтримуватиме ВПО у працевлаштуванні 05.05.2025 переглядів: 1073