"Ми більше не збираємося просто виписувати порожні чеки", - у Білому домі зробили заяву після суперечки Трампа та Зеленського
Прессекретарка Білого дому Керолайн Левітт прокоментувала суперечку між Дональдом Трампом і Володимиром Зеленським.
Свою заяву Левітт зробила в ефірі Fox News.
"У тій кімнаті була неймовірна напруга, і все дуже швидко стало погано, тому що, на жаль, президент Зеленський відмовляється визнати прагматичну реальність війни, з якою стикається його країна. Ця війна триває вже багато років. Його співвітчизники гинуть, і президент Зеленський не зміг визнати, що він заходить в Овальний кабінет з "новим шерифом у місті", і цим шерифом є Дональд Трамп, головний миротворець", - сказала прессекретарка Білого дому.
Вона заявила, що Трамп хоче, аби ця війна закінчилася. Водночас Левітт звинуватила Зеленського у тому, що той нібито "хоче отримати допомогу від американського народу без особливої вдячності за те, що американський народ зробив для його країни за останні кілька років".
Вона також повідомила, що український президент був "на порозі підписання економічної угоди, яка б забезпечила економічне процвітання українського народу і повернула б американські податки, витрачені на фінансування цієї війни".
Згідно зі слів Левітт, все залежить від Трампа, зокрема який наступний крок він зробить.
"Він дуже чітко дав зрозуміти, попросивши президента Зеленського та українців покинути Білий дім, що Зеленський не в тому настрої. Угода про видобуток корисних копалин була економічною основою і першим кроком до мирної угоди. Але Зеленський прийшов в Овальний кабінет, говорячи про гарантії безпеки, говорячи про те, що хоче зробити Європа. Що ж, президент також розмовляв з Європою", - розповіла Керолайн Левітт.
Вона додала, що Трамп "не збирається відступати і робить те, що є правильним для американського народу" та відкинула звинувачення демократів у "засідці" на Зеленського та провокації конфлікту.
"Це абсолютно неправда. Президент Трамп був у захваті від цієї економічної угоди. І саме президент Зеленський, якщо ви прокрутите плівку, фактично протиставив себе віцепрезиденту перед камерами і вступив з ним у бійку", - зробила заяву прессекретарка Білого дому.
Крім того, вона назвала українську сторону "неймовірно твердолобою".
"Це не попередня адміністрація. Джо Байдена більше немає в цьому Овальному кабінеті. Ми більше не збираємося просто виписувати порожні чеки на війну, яка йде дуже далеко, без реального тривалого миру. І це те, чого хоче президент", - резюмував Керойлан Левітт.
Нагадаємо, що ЗМІ пишуть, що адміністрація Трампа може припинити військову допомогу Україні.
- 573 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Благодійники передали рубіжанській лікарні кисневі концентратори
- 17:00 Затвердили бюджет Луганщини на 2026 рік: основні цифри
- 15:30 ЛОВА: На окупованій Луганщині у 2026 році двічі підвищуватимуть комтарифи, а 5,5 тисяч гірників - без зарплат
- 14:30 Чотири сіверськодонецькі КДЮСШ планують об’єднати в одну
- 13:00 Компенсація за знищене житло в зоні активних бойових дій: на Луганщині сформували перші сертифікати
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У ЛОВА пояснили, що означає новий закон рф для українців про «безхазяйне» житло в окупації 17.12.2025 переглядів: 575
- В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського 18.12.2025 переглядів: 562
- На Покровському напрямку загинув захисник з Рубіжного Бажен Панасенко 16.12.2025 переглядів: 538
- Як громади Луганщини допомагали забезпечити житлом ВПО: підсумки 3,5 років 15.12.2025 переглядів: 470


Затвердили бюджет Луганщини на 2026 рік: основні цифри
Компенсація за знищене житло в зоні активних бойових дій: на Луганщині сформували перші сертифікати
“Це фактично працюючі люди”: як змінилася чисельність штату Сіверськодонецької МВА та її підрозділів