Україна запропонувала Франції кілька проєктів, які можна фінансувати замороженими активами рф
Україна пропонує Франції створити спільні підприємства для вироблення озброєння.
Про повідомляє Міноборони з посиланням на слова заступника міністра оборони України Сергія Боєва на зустрічі зі спецпредставником президента Франції з питань допомоги та відбудови України П’єром Ельброном.
Сергій Боєв зазначив, що критичними потребами України залишаються:
- системи ППО та ПРО;
- ракети-перехоплювачі до наявних систем;
- важка бронетехніка та боєприпаси.
"Окрім інвестицій та розвитку виробництва, Україна зацікавлена й в купівлі готового озброєння. Потреби залишаються значними, ситуація на фронті динамічна, тому потребуємо швидких рішень", - заявив заступник міністра.
Боєв також наголосив, що дії росії доводять, що країна не збирається зупиняти війну та продовжує нарощувати свої спроможності у формуванні підрозділів, залученні нових людей та розвитку ОПК.
"Для нас важливе продовження підтримки від партнерів та готовність її нарощувати. Україна має бути сильною на полі бою – це важливого для досягнення сталого миру", - резюмував Сергій Боєв.
Нагадаємо, що виробник систем ППО NASAMS відкриває компанію в Україні.
- 260 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Визначили 25 переможців програми пільгового кредитування для ВПО Кремінської громади
- 18:00 Сіверськодонецька громада виплатила понад 300 тис. грн ліквідаторам аварії на ЧАЕС
- 17:00 Луганський спортсмен отримав нагороду від Європейської федерації важкої атлетики
- 16:00 Сили оборони уразили склади окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 15:00 У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1286
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1169
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 1067
- Після звільнень і призначень: що задекларували посадовці Луганської ОДА 15.04.2026 переглядів: 987


У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини
Зеленський пояснив ризики виходу Сил оборони з Донецької та Луганської областей
ЛОВА: На ТОТ Луганщини оцінки за поведінку пов’яжуть з активністю дітей у пропагандистських заходах