30 сімей з Рубіжанської громади отримали допомогу для дітей
Опубліковано 02.03.2025 - 17:30
Сімʼї з дітьми з Рубіжанської громади отримали дитячі підгузки та засоби особистої гігієни, які надала Благодійна організація «Благодійний фонд «Стоїмо».
Про це повідомив начальник Рубіжанської міської військової адміністрації Андрій Юрченко.
Загалом допомогу отримали 30 таких сімей. 19 – у Києві, ще 11 – через відділення Нової пошти.
Окрім підгузків та засобів гігієни, сім’ям із дітьми також передали дитячий візок, гойдалку та велосипед.
Нагадаємо, 28 лютого внутрішньо переміщені особи Коломийчиської громади, які зареєстровані у Харкові, отримали гуманітарну допомогу від Уряду німецької землі Гессен.
- 256 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Луганщині 11 пожеж завдали майже чотири мільярди грн збитків
- 18:00 Тільки поштою та особисто. На ТОТ скасували звернення громадян через електронну пошту
- 17:32 В Україні у четвер до +18, але надалі прийде сніг і сильний вітер
- 17:00 Засудили колаборантів, які працюють з ворогом в окупаційних адміністраціях на Луганщині
- 16:59 ВПО можуть отримати від міжнародних донорів компенсацію за оренду житла, - Шуляк
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Воював проти ЗСУ під Сіверськодонецком: оголосили підозру жителю Луганщини 28.03.2025 переглядів: 3476
- GEM знову надає гуманітарну допомогу мешканцям Сіверськодонецької громади та Луганщини 28.03.2025 переглядів: 1536
- Хто в “лнр” може безкарно зберігати медаль “За військову службу в Україні”, українські грамоти та нагороди 01.04.2025 переглядів: 1466
- Завтра у Сєвєродонецькому гумхабі у Дніпрі видаватимуть продукти – хто може отримати 26.03.2025 переглядів: 1257