У Лисичанському шелтері-хабі у Києві відкрили спортивну кімнату
Сьогодні у Київському шелтері-хабі для переселенців, який знаходиться на базі гуртожитку Європейського університету, відкрили спортивну кімнату. Хабом опікується Лисичанська МВА.
Про це повідомляє Лисичанська МВА.
«Спортивна кімната – це не просто тренажери. Це простір, в якому переселенці можуть займатися спортом та з користю проводити час. Відкриття цієї спортивної кімнати стало можливим завдяки співпраці Лисичанської адміністрації та Благодійного фонду «Право на захист», який постійно підтримує ВПО. Також хочеться подякувати адміністрації Європейського університету за надані приміщення та підтримку переселенців», – розповіла заступниця начальника Лисичанської МВА Оксана Волошина.
У спортивній кімнаті планують проводити безкоштовні різноманітні активності для ВПО різних вікових категорій, занять з фітнесу, йоги тощо.
Долучитися до тренувань можуть всі бажаючі за попередньою реєстрацією — +380994900225.
- 286 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:42 На Луганській ділянці фронту противник завдав два авіаудари
- 19:00 До 12 років тюрми засудили окупаційного керівника філії «Луганськгазу»
- 18:10 Керівниця департаменту соцзахисту Луганської ОВА Поліщук пішла на пенсію
- 17:41 У середу найтепліше в Україні буде на Луганщині
- 17:00 Сіверськодонецький ЦНАП запроваджує роботу віддаленого робочого місця адміністратора у Києві
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Лисичанську діти висадили на честь акції окупантів дивну клумбу 09.05.2025 переглядів: 2398
- ВПО можуть отримати компенсацію за оренду житла від ООН – куди звертатися 11.05.2025 переглядів: 1584
- Сіверськодонецьк у серці: історія жінки, яка полюбила своє місто та втратила його через війну 09.05.2025 переглядів: 1162
- «Робота є? Інженер заводу Азот, іди на будівництво лопатою кидай», - містяни про життя в окупованому Сіверськодонецьку 12.05.2025 переглядів: 985