Туск підтвердив, що США зупинили військову допомогу Україні: Це дані з кордону та логістичного хабу
Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск, відкриваючи засідання польського кабінету міністрів у Варшаві, підтвердив, що США зупинили військову допомогу Україні.
Туска цитує The Guardian.
У своєму вступному слові Туск попередив про "безпрецедентні ризики", з якими стикається Європа, включно з "найбільшими за останні кілька десятиліть, коли йдеться про безпеку". Він закликав міністрів у своєму коаліційному уряді залишити партійні розбіжності в стороні, оскільки він очікує необхідності приймати "надзвичайні рішення".
"Будь ласка, пристебніть паски безпеки, ми входимо в зону турбулентності, можна сказати", – заявив Туск.
"Як відомо, було оголошено про рішення призупинити допомогу США Україні та, можливо, розпочати зняття санкцій з росії. У нас немає підстав вважати, що це просто слова", – сказав він.
Він додав, що звіти, які він отримує з польсько-українського кордону та польського логістичного хабу в Жешуві-Ясьонці, який використовується для поставок для України, підтверджують виконання рішення США про призупинення військової допомоги Україні.
"Це ставить Європу, Україну, Польщу в складнішу ситуацію, з якою ми зараз повинні зіткнутися", - сказав він.
За його словами, Польща сповнена рішучості "активізувати діяльність у Європі для підвищення нашої обороноздатності, а також дбати, незважаючи на те, що відбувається, про найкращі можливі трансатлантичні відносини та співпрацю з нашим найближчим союзником, США".
Нагадаємо, 4 березня низка американських ЗМІ, у тому числі і "Голос Америки", повідомили, що США за вказівкою президента Дональда Трампа ставлять на паузу всю військову допомогу для України. Скільки триватиме ця пауза - невідомо.
- 152 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Під Сіверськодонецьком добу тривають пожежі, окупанти мовчать (ФОТО)
- 17:30 росіяни не підтримали жодної пропозиції України щодо припинення вогню, – Зеленський
- 14:00 Рубіжани на підтримку фронту направили безпілотник на понад мільйон гривень
- 13:30 У США вважають, що росія ще “не відповіла” Україні за удари по аеродромах і планує масштабні обстріли, – Reuters
- 10:30 ЛОВА: у Сіверськодонецьку за 100 рублів дають скористуватися Wi-Fi, окупанти контролюватимуть норми здачі «ГПО»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 9427
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 3023
- Окупанти знайшли ще дві “безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку (АДРЕСИ) 02.06.2025 переглядів: 1929
- росія завдала удару по Сумах, Чернігову і Одесі: є загиблі та руйнування 03.06.2025 переглядів: 1534