Луганська ОВА повідомила, що на підтримку переселенців спрямувала понад 220 млн грн
У 2024 році Луганська ОВА на підтримку внутрішньо переміщених осіб спрямувала 223,5 мільйони гривень.
Про це повідомив керівник відомства Артем Лисогор.
За його словами, загалом на реалізацію 11 обласних програм виділили 397,1 млн грн. З обласного бюджету профінансували 308,5 млн грн (77,7 %), з місцевих бюджетів – 65,2 млн грн (16,4 %). З інших джерел надійшло 22 млн грн (5,5 %), з державного – 1,4 млн грн (0,4 %).
“Найбільше коштів спрямовано на ”Обласну комплексну цільову програму підтримки ВПО” – 223,5 млн грн (56,3 % від загального обсягу фінансування за програмами)”, – зазначив Лисогор.
За інформацією, заходи здійснювали за основними напрямами:
- забезпечення доступу ВПО до освітніх, спортивних, культурних та інших послуг – 141,6 млн грн – це забезпечення функціонування 11 закладів позашкільної освіти, 16 фахової передвищої та 9 державних закладів профосвіти тощо.
- на соцзахист, медичну та психологічну підтримку спрямували 63,7 млн грн.
- працевлаштування та навчання ВПО – 7,4 млн грн.
- на інтеграцію ВПО у приймаючі громади 10,7 млн грн (матеріальна допомога вразливим категоріям громадян).
- на програму розвитку комунальних закладів охорони здоров'я з обласного бюджету – 159,4 млн грн, завдяки яким забезпечили роботу дев’яти закладів охорони здоров’я.
Усі програми, які завершились у 2024 році, акцентував керівник ЛОВА, будуть актуалізовані та подовжені.
Нагадаємо, на доручення голови Луганської ОВА Артема Лисогора військові адміністрації населених пунктів області внесли зміни у вже існуючі або розробили Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб з Луганської області з працевлаштування.
- 1658 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Очолила школу у самопроголошеній «лнр»: суд виніс вирок місцевій мешканці
- 18:00 Сіверськодончанка стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи з настільного тенісу
- 17:00 Представники громад Луганщини долучилися до міжнародного проєкту з дослідження повоєнної відбудови України
- 16:00 Оператори дронів уразили транспорт і паливозаправники окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
- 15:26 Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2297
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1412
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1232
- Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців за програмою 16.06.2026 переглядів: 990


Очолила школу у самопроголошеній «лнр»: суд виніс вирок місцевій мешканці
Сіверськодончанка стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи з настільного тенісу
Оператори дронів уразили транспорт і паливозаправники окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
