Луганчанка - у двадцятці номінантів на премію PinchukArtCentre
У двадцятку номінантів на премію PinchukArtCentre 2025 потрапила мисткиня з Луганської області.
Про це йдеться на сторінці організаторів.
Для конкурсу молоді учасники створять нові роботи або ж представлять свої нещодавні проєкти. Переможця визначить журі. Автор найкращої роботи отримає 400 тисяч гривень.
Катерина Алійник — художниця родом з Луганська. З 2016 року живе в Києві. У своїй художній практиці Катерина Алійник працює з протиріччям, яке викликає відтворення недоступного нині пейзажу на сході України. Алійник працює переважно з темою пейзажу, що постраждав від війни та окупації. Її роботи були представлені, зокрема, на виставці «З України: Сміливі мріяти», що увійшла до офіційної паралельної програми 60-ї Венеційської бієнале, на бієнале Matter of Art у Празі, та на виставці «Між прощанням і поверненням» у Мистецькому Арсеналі.
Виставка працює з 28 лютого 2025 року по 13 липня 2025 року в PinchukArtCentre, Київ, Україна. Графік роботи: з середи по неділю, з 12:00 до 21:00. Вхід вільний.
Нагадаємо, художники з Сіверськодонецька перемогли в етапі конкурсу, присвяченого Шевченківським дням.
- 607 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Діти Сіверськодонецької громади можуть відпочити в «Артеку»: деталі
- 18:00 Стало відомо про загибель ще одного захисника родом з Кремінної
- 17:00 Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
- 16:00 Луганська обласна дитяча лікарня на Полтавщині відкрила реабілітаційне відділення
- 15:00 «Три вулиці на рік?»: у Сіверськодонецьку нібито почали відновлювати вуличне освітлення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1407
- На Тернопільщині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Ігорем Мелешком 10.05.2026 переглядів: 805
- Житло для ВПО за гривню та додаткова допомога на єОселю. Інтерв’ю з Русланом Горбенком 12.05.2026 переглядів: 777
- На війні загинув уродженець Луганщини Денис Привалов 14.05.2026 переглядів: 773





Стало відомо про загибель ще одного захисника родом з Кремінної
Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
У Києві викрили співвласницю фірми, що працює з окупаційними структурами на Луганщині 
