Розширили перелік категорій отримувачів матдопомоги з-поміж УБД коштом Сєвєродонецької громади
Відтепер, окрім військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної поліції України, право на отримання допомоги коштом бюджету Сєвєродонецької міської територіальної громади мають військовослужбовці Служби безпеки України.
Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.
Це відбуватиметься за умови їхньої безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України.
Відповідне Положення про порядок надання у 2025 році матеріальної допомоги учасникам бойових дій у період запровадження воєнного стану в Україні в новій редакції затвердив розпорядженням начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олексій Харченко.
Рішення про призначення допомоги приймає Комісія з питань призначення матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України.
Довідково (з 10:00 до 15:00 по буднях):
- 068 524 9584
- 095 035 08 10
- 050 425 25 21
Ел. скринька: uszn919@ukr.net
Нагадаємо, Лисичанська громада виплачуватиме гроші дітям загиблих Захисників.
- 206 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:17 росіяни захопили чотири населених пункти на Сумщині та намагаються створити там "буферну зону", - ISW
- 12:30 Одна з громад Луганщини закупить 15 дитячих путівок на майже півмільйона гривень
- 11:36 Україні залишається вести перемовини на основі останніх мирних пропозицій Трампа, - The Telegraph
- 11:00 Партизани здійснили диверсію на окупованій Луганщині (ФОТО)
- 10:58 В Україну повернули з ТОТ ще 12 українських дітей
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 5030
- Окупанти визнали, що не можуть запустити хімвиробництво й хочуть випускати картон 25.04.2025 переглядів: 2305
- ВПО можуть отримати гроші на оренду житла від УВКБ ООН – куди звертатися 20.04.2025 переглядів: 2265
- Луганським ВПО пропонують житло у Дніпрі та на Прикарпатті – куди звертатися 22.04.2025 переглядів: 2134