Сєвєродонецька МВА затвердила графік прийому громадян на 2025 рік
Керівник Сєвєродонецької МВА Олексій Харченко підписав розпорядження про затвердження графіка особистого прийому громадян керівництвом адміністрації на 2025 рік.
Документ опублікували на сайті МВА.
Прийом проводитимуть у Дніпрі на базі сєвєродонецького гумхабу за адресою: вул. Петра Калнишевського, 27К.
Громадянам необхідно попередньо зареєструватися на прийом за телефонами: 0662838182, 0951391978.
Згідно з графіком, Олексій Харченко прийматиме громадян кожну другу та четверту середу місяця, його перша заступниця Євгенія Бойко – кожну першу та третю середи місяця, заступниця Тетяна Верховська – щотижня по вівторках.

Нагадаємо, керівник Сєвєродонецької МВА Олексій Харченко підписав розпорядження про розподіл обов’язків між ним та його заступниками. Там вказані лише дві заступниці.
- 530 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Окупанти на Луганщині засудили українця до 18 років позбавлення волі за «шпигунство»
- 18:00 Реєстр збитків, завданих агресією рф: проведуть вебінар для ВПО (РЕЄСТРАЦІЯ)
- 17:00 В окупованому Сіверськодонецьку почали демонтувати черговий багатоповерховий будинок
- 16:00 «SD.UA» – вп'яте на Мапі рекомендованих медіа
- 15:00 «Усе життя – у сумці»: бійці «Луганськ-1» розповіли про евакуацію цивільного з Костянтинівки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2246
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1314
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1202
- «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА 15.06.2026 переглядів: 1052


Реєстр збитків, завданих агресією рф: проведуть вебінар для ВПО (РЕЄСТРАЦІЯ)
В окупованому Сіверськодонецьку почали демонтувати черговий багатоповерховий будинок
«SD.UA» – вп'яте на Мапі рекомендованих медіа
