Парламент Франції ухвалив резолюцію на підтримку України і закликав конфіскувати активи рф
Депутати парламенту Фрнції проголосували за резолюцію про посилення підтримки України і закликали Євросоюз використати заморожені російські активи для її відновлення.
Про це повідомляє французське видання Le Figarо, зазначаючи, що за проголосували 288 депутатів, а проти 54.
Газета пише, що резолюція має символічний характер, але має на меті вплинути на позицію французського уряду, який виступає проти використання російських активів. Зокрема про це казав міністр економіки Ерік Ломбар, висловлюючи позицію уряду.
"Розглянуто питання арешту активів, які знаходяться у російських громадян і які зараз заморожені: текст, який зобов’язує Європейський Союз "негайно використовувати заморожені та знерухомлені російські активи, (...) для підтримки українського опору та відновлення України", - йдетьс у статті.
Крім того, депутати внесли поправки до тексту, закликаючи ЄС "будувати незалежну європейську оборону".
Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон виступив з промовою, яку назвали історичною. Він заявив про загрозу з боку росії для безпеки Франції та всієї Європи і підкреслив, що війна в Україні небезпечна для всіх європейських країн.
Крім того Макрон запропонував влаштувати стратегічні дебати про використання ядерних сил стримування Франції для захисту європейських країн. Він вважає, що таким чином європейські партнери Франції не залежатимть від "ядерної парасольки США".
- 175 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Окупанти засудили кремінянина до 14 років колонії
- 12:00 В Одесі адміністратор сіверськодонецького ЦНАПу приймає за новою адресою
- 11:00 Суд виправдав рубіжанина, який у лютому 2022 року розсилав інформацію про техніку та розташування ЗСУ
- 10:00 Загинув 25-річний військовий з Луганщини
- 09:00 ЛОВА: На окупованій Луганщині гірники без зарплати з літа, а у Луганську - знеструмлюють ліфти
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Соцвиплати та держпрограми у листопаді 2025 року: що треба знати ВПО 31.10.2025 переглядів: 3897
- На війні загинув військовий з Луганщини Вадим Лихацький 30.10.2025 переглядів: 1460
- На Дніпропетровщині внаслідок ворожого авіаудару загинув луганський поліцейський 04.11.2025 переглядів: 807
- На Закарпатті за колабораціонізм засудили працівника сіверськодонецького «Оргхіму», – ЗМІ 04.11.2025 переглядів: 795


Загинув 25-річний військовий з Луганщини
Ворог збільшив кількість штурмів на Лиманській ділянці фронту
Поліція Луганщини хоче замовити ремонт автівок на майже 800 тис. грн