Підприємців Луганщини запрошують на «Діалог з бізнесом» з податківцями
У рамках реалізації проєкту «Діалог з бізнесом» 19 березня об 11:00 відбудеться чергова онлайн-зустріч з підприємцями Луганської області за темою: «Топ-теми оподаткування 2025 року» за участю представників Головного управління ДПС у Луганській області.
Про це повідомляє Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності ЛОДА.
Метою зустрічі є визначення проблемних питань бізнесу та оперативного їхнього вирішення, в тому числі на базі Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Підприємців області запрошують зареєструватися для участі у заході за посиланням у термін до 12:00 17 березня 2025 року.
Нагадаємо, керівник Луганської ОВА Артем Лисогор повідомляв, що 29 питань, з якими звернувся луганський бізнес, вже вдалося знайти рішення на 23.
- 289 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:30 Луганські стрибуни у воду вибороли три медалі на чемпіонаті України
- 17:00 В.о. директора сіверськодонецької “Юності” погодили премію у майже 30 тис. грн
- 15:30 “Питання тепла й досі стоїть гостро”: пасічник визнав проблеми у Сіверськодонецьку
- 14:00 Харченко: Луганщина передала на допомогу ЗСУ понад мільярд гривень
- 12:30 Лисичанська МВА закупить бронежилетів та шоломів на майже 700 тис. грн
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 959
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 887
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 711
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 671


В.о. директора сіверськодонецької “Юності” погодили премію у майже 30 тис. грн
“Питання тепла й досі стоїть гостро”: пасічник визнав проблеми у Сіверськодонецьку
Харченко: Луганщина передала на допомогу ЗСУ понад мільярд гривень