«Нам тут влаштували в'язницю». Сіверськодончани «рознесли» окупантів у коментарях
Під постом з привітанням окупаційним працівникам сфери ЖКГ містяни висловилися про знущання місцевої влади з них. Люди три роки знаходяться без зв’язку й не можуть викликати швидку.
«Ви що нам тут влаштували в'язницю. Скільки можна знущатися з сіверскьдончан - дайте зв'язок та інтернет!!!» - обурені жителі.
Коментарів про зв'язок дуже багато.
«А як там мінцифри поживають? Чи не хочете разом з адміністрацією Луганська перестати нарешті знущатися з мешканців Сіверськодонецька та дати нам зв'язок та інтернет? Чи не втомилися співати відмазки на кшталт "багато ждунів, будуть прильоти, це з метою вашої ж безпеки тощо"? У всіх приєднаних регіонах немає жодних проблем зі зв'язком та інтернетом, у Курську, у Білгороді, у Брянську та інших населених пунктах, у які прилітає, нічого не блокують, а навпаки дають людям безліміти на зв'язок та інтернет, щоб можна було подзвонити близьким та дізнатися, як вони! І тільки в Сіверськодонецьку з метою якоїсь уявної "безпеки" нам відключили взагалі все, банально швидку чи пожежників немає можливості викликати, алло, яка це до біса безпека!? У людей запитайте, чи потрібна нам така "турбота", чи може ми самі розберемося, що нам робити зі зв'язком та інтернетом... У Смоляниновому, старе село за 15 км від міста, і те все є, а в місті нічого немає. Дайте Сіверськодонецьку зв'язок та інтернет!!!!!» - кажуть жителі.
Багато дорікають тим, що «все прекрасно» тільки у телеграмі.
«Тільки в телеграмі пишете, що все чудово та прекрасно! Дайте людям нормально спілкуватися та розвиватися. У людей крик душі! У людей депресії, люди страждають», - пишуть у коментарях.
Під цими коментарями стали з’являтися ті, де пишуть, що зв'язок є, а якщо немає – є аварійний роумінг.
«Заберіть тупих і нікчемних ботів! Це ви таким чином продовжуєте знущатися?» - обурилися жителі.
«Приїжджай до мене в Сіверськодонецьк, друже, особисто переконаєшся як вона "покращилася"», - пишуть у коментарях.
Нагадаємо, блог «Охота на рибалку» виклав нове відео з міста. У коментарях люди пишуть, що у місто не пропускають, тож у них постає питання – для кого відбудовують ці будинки.
- 369 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Лисичанська МВА хоче закупити дитячих путівок на майже 870 тис. грн
- 10:42 Трамп продовжив санкції проти росії ще на рік
- 10:00 ЛОВА: окупанти не платять зарплату комунальникам Сватового з минулого року
- 09:29 Загибель пілота F-16 - у BBC розкрили деталі трагедії
- 09:00 Окупанти атакували поблизу чотирьох сіл на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ВПО можуть отримати грошову допомогу на оренду житла: деталі нової програми 07.04.2025 переглядів: 6007
- "Те, що зараз там відбувається, — дійсно ніби радянське минуле". Фотограф планує випустити зін зі світлинами про Старобільськ 06.04.2025 переглядів: 5973
- Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести 11.04.2025 переглядів: 3551
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти оприлюднили нові адреси 09.04.2025 переглядів: 2000