Лави поліції Луганщини поповнили 15 випускників вишів Донеччини, Львівщини та Харківщини
Сьогодні у Головному управлінні Національної поліції в Луганській області розпочали роботу 15 випускників Донецького університету внутрішніх справ, Львівського державного університету внутрішніх справ та Харківського національного університету внутрішніх справ.
Про це повідомляє поліція Луганської області.
Їх призначили на посади слідчих, дізнавачів, криміналістів, оперативників, психологів та превенції.
З молодими офіцерами зустрівся т.в.о. начальника ГУНП в Луганській області Дмитро Отставних зі своїми заступникам. Полковник Отставних ознайомив їх з особливостями служби в період дії правового режиму воєнного стану.
Нагадаємо, минулого року також 15 молодих правоохоронців – слідчі, дізнавачі, криміналісти, оперативники та психологи – розпочали службу у Головному управлінні Національної поліції України в Луганській області.
- 349 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:46 "Є момент, коли потрібно або діяти, або замовкнути", - Трамп про перемовини щодо України
- 11:00 Лисичанська МВА хоче закупити дитячих путівок на майже 870 тис. грн
- 10:42 Трамп продовжив санкції проти росії ще на рік
- 10:00 ЛОВА: окупанти не платять зарплату комунальникам Сватового з минулого року
- 09:29 Загибель пілота F-16 - у BBC розкрили деталі трагедії
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ВПО можуть отримати грошову допомогу на оренду житла: деталі нової програми 07.04.2025 переглядів: 6009
- "Те, що зараз там відбувається, — дійсно ніби радянське минуле". Фотограф планує випустити зін зі світлинами про Старобільськ 06.04.2025 переглядів: 5974
- Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести 11.04.2025 переглядів: 3554
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти оприлюднили нові адреси 09.04.2025 переглядів: 2003